وبلاگ

خرید قسطی تجهیزات آرایشگاهی

خرید اقساطی انواع تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز

بهترین تولید کننده انواع تجهیزات آرایشگاهی

بهترین تولید کننده انواع تجهیزات آرایشگاهی

خرید اقساطی انواع تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز برای چه کسانی امکان پذیر است؟ کدام یک از سالن داران محترم می توانند از این طرح برای تجهیز سالن زیبایی خود استفاده کنند؟

تجهیزات آرایشگاهی مهم ترین ابزار و وسایل برای انجام خدمات زیبایی هستند. بهترین آرایشگران هم بدون وجود تجهیزات حرفه ای نمی توانند خدمات مناسبی برای مردم ارائه کنند. اما در عین حال هزینه خرید هر کدام از این تجهیزات خیلی زیاد است. یعنی افرادی که می خواهند سالن زیبایی شخصی تاسیس کنند، نمی توانند به صورت یکجا تمام این تجهیزات را بخرند.

گران شدن مواد اولیه و افزایش قابلیت های تجهیزات آرایشگاهی باعث شده قیمت این محصولات در  بازار شده است. یعنی تولید کننده تجهیزات آرایشگاهی هم به ناچار مجبور به افزایش قیمت می شوند.

شرکت صنعت نواز به عنوان بهترین و معتبرترین مرکز تولید تجهیزات آرایشگاهی، امکان خرید اقساطی را برای مشتریان فراهم کرده است. با این طرح، همه ی مردم می توانند تجهیزات مورد نیاز خود را خریداری کنند. برای مشاهده مقالات تجهیزات آرایشگاهی و صندلی سرشور آرایشگاهی و ترولی آرایشگاه کلیک کنید.

مراحل خرید اقساطی انواع تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز

مراحل خرید اقساطی انواع تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز

هر جا که اسم خرید قسطی می آيد، مردم نگران شرایط سخت آن می شوند. اما طرح خرید اقساطی انواع تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز به بهترین شیوه تعیین شده است. یعنی شما به هیچ وجه نباید نگران تجهیز کردن سالن زیبایی خود باشید. چون تمام تجهیزات آرایشگاهی با کیفیت را می توانید به راحت ترین شیوه از طریق فروشگاه اینترنتی صنعت نواز تهیه کنید.

اگر شما هم تمایل دارید لوازم و تجهیزات سالن زیبایی خود را نو کنید، حتما این بخش را مطالعه کنید. چون گام به گام مراحل خرید اقساطی انواع تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز را ذکر نموده ایم.

بازدید از نمایشگاه محصولات شرکت صنعت نواز 

بازدید از نمایشگاه محصولات شرکت صنعت نواز 

اولین قدم در خرید قسطی تجهیزات آرایشگاهی، انتخاب محصول مورد نیاز است. برای آن که بتوانید تجهیزات مورد نیاز خود را راحت تر انتخاب کنید، بهتر است به صورت حضوری از نمایشگاه صنعت نواز دیدن نمایید.

مشاهده محصول از نزدیک باعث می شود ویژگی ها و خصوصیات آن را بهتر بشناسید. می توانید روی انواع صندلی های آرایشگاهی بنشینید و میزان راحتی آن ها را تشخیص دهید. حتی انواع ترولی های آرایشگاه را از نظر میزان حجم و فضای خالی را بررسی می کنید.

میزان کیفیت اجزای پایه سشوار و ترولی ها را فقط با بازدید حضوری متوجه می شوید. متاسفانه افزایش تولیدات تقلبی در صنعت تجهیزات آرایشگاهی باعث شده برندهای کلاهبردار به وجود آیند.

اما مشاهده ی حضوری و امتحان کردن لوازم می تواند خیال شما را راحت کند. یعنی دیگر نگران کیفیت و کارایی تجهیزات آرایشگاهی نخواهید بود.

انتخاب تجهیزات مورد نیاز

انتخاب تجهیزات مورد نیاز

پس از بررسی دقیق تمام تجهیزات آرایشگاهی، نوبت به انتخاب می رسد. در این مرحله شما محصولات مورد نیاز خود را تعیین می کنید. یعنی با توجه به تولیدات شرکت صنعت نواز، شما می توانید انواع محصولات و لوازم مورد نیاز را از بین مدل های مختلف انتخاب کنید. صنعت نواز محصولات بسیار متنوعی به عنوان تجهیزات آرایشگاهی تولید کرده است. از این رو باید حتما مدل هایی که با خدمات و سلیقه شما تطبیق دارند را بخرید.    

ممکن است برای انتخاب بهترین مدل تجهیزات آرایشگاهی سردرگم باشید.

اما برای آن که بتوانید مناسب ترین نوع تجهیزات و لوازم آرایشگاهی را برای منزل خود انتخاب کنید، هم می توانید تک به تک تمام مدل ها را امتحان کنید. همچنین می توانید نظر کارشناسان و مدیران شرکت صنعت نواز را بپرسید. تجربه بالا در زمینه طراحی و آماده سازی لوازم مربوط به آرایشگاه باعث شده کارکنان این شرکت بهترین راهنما برای خرید اقساطی انواع تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز باشند.

حضور کارکنان متعدد در بخش طراحی و خط تولید کارگاه های صنعت نواز زمینه ساز افزایش اطلاعات آنان از نحوه ی کارکرد و کیفیت عملکرد مدل های مختلف لوازم آرایشگاهی شود.

واریز پیش پرداخت(40 درصد پیش فاکتور)

واریز پیش پرداخت(40 درصد پیش فاکتور)

پس از آن که تجهیزات مورد نیاز خود را انتخاب کردید، پیش فاکتور برای شما صادر می شود. اما نگران نباشد!! مبلغ پیش فاکتور نباید شما را بترساند. چون نیازی به پرداخت نقدی کل این مبلغ نیست!!!

در این مرحله تنها 40 درصد از کل مبلغ پیش فاکتور را باید پرداخت کنید. یعنی مبلغ پیش پرداخت شما در طرح خرید اقساطی انواع تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز ، به میزان 40 درصد پیش فاکتور صادر شده است.

ارائه چک معتبر

ارائه چک معتبر

چه چیزی برای ضمانت پرداخت ۶۰ درصد باقیمانده فاکتور باید ارائه شود؟ چک بنفش معتبرترین ضمانت نامه شما برای استفاده از طرح خرید قسطی تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز است. شما باید چک بنفش معتبر را به مسئولان شرکت صنعت نواز تحویل دهید. ارائه چک معتبر نباید از زمان خاصی دیرتر شود. چون مسئولان زمان خاصی را برای دریافت تقاضانامه هر مشتری اختصاص می دهند.

در صورت عدم وجود چک معتبر، امکان بهره مندی از مزایای خرید قسطی برای شما وجود نخواهد داشت. پس بهتر است پیش از آن که برای شرکت در طرح خرید اقساطی انواع تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز اقدام کنید، حتما چک بنفش در اختیار داشته باشید.

شرکت صنعت نواز برای آن که بتواند به تعداد بیشتری از مردم محصولات و تجهیزات آرایشگاهی مدرن خود را به فروش برساند، راحت ترین شرایط را برای خرید اقساطی فراهم نموده است.

شاید هیچ فروشگاهی در دنیا امکان عرضه اقساطی محصولات خود فقط با یک چک را فراهم نکره باشد!!!

ارائه مدارک مورد نیاز

ارائه مدارک مورد نیاز

علاوه بر چک بنفش معتبر، باید چند مدرک مهم را به کارشناس فروش شرکت صنعت نواز ارائه کنید. این مدارک عبارتند از:

 • کپی برابر اصل شناسنامه
 • کپی برابر اصل کارت ملی
 • کد پستی
 • شماره تلفن ثابت
 • شماره همراه
 • آدرس محل سکونت به صورت دقیق
 • آدرس محل کار

موارد ذکر شده جزو مهم ترین مدارک مورد نیاز برای استفاده از طرح خرید اقساطی انواع تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز محسوب می شوند. این مدارک را به همراه چک بنفش باید در اختیار مدیر فروش شرکت صنعت نواز قرار دهید تا سفارش شما ثبت شود.

انتظار برای آماده سازی محصولات

انتظار برای آماده سازی محصولات

پس از ثبت سفارش خرید اقساطی تجهیزات آرایشگاهی در شرکت صنعت نواز چقدر باید منتظر بمانیم تا محصولات آماده شوند؟

پس از آن که سفارش شما نهایی شد و پیش پرداخت را واریز کردید، به بخش تولید ارجاع داده می شود. در حقیقت به دلیل این که صنعت نواز خود تولید کننده ی این تجهیزات است، همه ی محصولات را پس از ثبت سفارش در خط تولید آماده می کند.

آماده شدن محصولات

آماده شدن محصولات

زمان آماده شدن سفارشات معمولا بین ۷ تا ۱۰ روز کاری بعد از نهایی شدن سفارش است. این مدت وابسته به مدل تجهیزات، رنگ، طرح، مدل و میزان پیچیدگی های آن است. هر چه تجهیزات حرفه ای تر سفارش داده باشید، زمان بیشتری را باید در انتظار تولید شدن محصول منتظر بمانید.

زمانی که محصول آماده شود، از طریق شماره هایی که ارائه کردید، با شما تماس گرفته می شود. انجام هماهنگی ها و اطلاع از وضعیت سفارش از طریق راه های ارتباطی در اختیار شما قرار می گیرد.

ارسال تجهیزات به آدرس شما

ارسال تجهیزات به آدرس شما

بعد از آن که تجهیزات و لوازم مورد نیاز شما تولید و آماده شد، نوبت به ارسال آن ها می رسد. دریافت آدرس دقیق محیط کار و منزل مسکونی برای ارسال آسان محصولات انجام می شود.

اگر می خواهید در روند خرید اقساطی انواع تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز ایرادی به وجود نیاید، باید آدرس و شماره تماس خود را به صورت دقیق و کامل ارائه کنید.

در صورتی که به دنبال دریافت بدون دردسر سفارشات خود هستید، باید اطلاعات مورد نیاز را در هنگام ثبت سفارش به مسئولان فروش شرکت صنعت نواز ارائه کنید.

ارسال تجهیزات آرایشگاهی با خاور و ماشین های باربری معتبر انجام می شود. اگر می خواهید راهنمایی های جامع تر برای طرح خرید قسطی صندلی های آرایشگاهی دریافت کنید، می توانید به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری از راهنمایی های مسئول فروش و مدیریت شرکت صنعت نواز استفاده کنید.

استفاده از تجهیزات در سالن زیبایی

استفاده از تجهیزات در سالن زیبایی

پس از دریافت انواع تجهیزات آرایشگاهی، نوبت به چیدمان صحیح آن ها در سالن و شروع به استفاده از قابلیت های آن ها می رسد.

برای آن که بتوانید بدون دردسر از تجهیزات درجه یک صنعت نواز استفاده کنید، باید حتما به مدل، ویژگی ها و نوع خصوصیات آن توجه کنید. یعنی پیش از آن که اقدام به خرید کنید، بهتر است نوع نیاز سالن آرایشگاهی، میزان فضای سالن و همچنین سلیقه شخصی و تجربه دوستان و همکاران را هم در نظر بگیرد.

پرداخت اقساطی

پرداخت اقساطی

بعد از دریافت پیش فاکتور و تایید پیش فاکتور و انتخاب رنگ چرم و رنگ بندی بدنه محصولات،ثبت سفارش مشتریان محترم انجام می شود، و پیش فاکتور نهایی می شود، در این مرحله چهل درصد از مبلغ کل پیش فاکتور پرداخت می شود و پرداخت مابقی اقساط به صورت توافقی (بین خریدار و شرکت صنعت نواز) انجام می گیرد.

نگران قیمت نباشید چرا که شرکت صنعت نواز طرح ویژه برای سالن داران محترم در نظرگرفته ،که بتوانند با خرید اقساطی صندلی آرایشگاه و پرداخت اقساط به صورت توافقی (توافق بین خریدار و شرکت صنعت نواز) محصولات مدنظرخود را انتخاب نمایید و خرید کنند، و همچنین صنعت نواز تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت مشتری و ارائه بهترین کیفیت بکار می گیرد شما می توانید از شهرهای مختلف کشور برای تجهیز سالن زیبایی خود، طرح خرید قسطی لوازم آرایشگاهی شرکت صنعت نواز را استفاده کنید.

میزان درصد کارمزد در طرح خرید قسطی تجهیزات آرایشگاهی

میزان درصد کارمزد در طرح خرید قسطی تجهیزات آرایشگاهی

در طرح فروش اقساطی انواع تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز، به هیچ سود و کارمزد از شما دریافت نمی شود. یعنی فقط میزان 60 درصد باقیمانده از پیش فاکتور را باید پرداخت کنید. صفر بودن درصد کارمزد در این طرح اقساطی باعث شده تا همه ی مردم بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

صنعت نواز تنها شرکت تولید کننده تجهیزات حرفه ای آرایشگاهی با حذف کارمزد و سود از طرح خرید اقساطی لطف بزرگی به تمام آرایشگران و سالن داران محترم کرده است.جهت کسب اطلاعات بیشتر با صنعت نواز تماس بگیرید.

مزایای مهم خرید اقساطی انواع تجهیزات آرایشگاهی

به طبع در نخستین مراحل شروع به کار، یکی از کلیدی‌ترین دغدغه‌های شما، خرید تجهیزات به صورت اقساطی و کامل است، این باعث می‌شود که با حداکثر پتانسیل کار خود را شروع کنید. شما با خرید صندلی اقساطی انواع تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز، در همان مراحل اول می‌توانید مشتری بیشتری را به کسب و کار خود جلب کنید.
 این روش خرید به شما توان بیشتری می‌دهد، خرید اقساطی انواع تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز می‌تواند برخی مزایا و فواید مهم را به همراه داشته باشد. در زیر، تعدادی از مزایای خرید اقساطی انواع تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز را بررسی خواهیم کرد:

۱. دسترسی سریع‌تر به تجهیزات

خرید قسطی به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت به تجهیزات مورد نیاز برای آرایشگاه خود دسترسی پیدا کنید، حتی اگر بودجه‌ی کامل برای خرید نداشته باشید. این مسأله می‌تواند به شما کمک کند تا به سرعت کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید و به مشتریانتان خدمات ارائه دهید.

۲. تسهیل در مدیریت مالی

خرید قسطی به شما این امکان را می‌دهد که هزینه‌ها را به صورت ماهانه تقسیم کنید و در طول زمان پرداخت کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا برنامه‌ریزی مالی خود را بهبود بخشید و همچنین بتوانید منابع مالی خود را برای سایر هزینه‌ها و پروژه‌های کسب و کاری خود مدیریت کنید.

۳. افزایش نقدینگی

با خرید قسطی، شما نیازی به پرداخت کل مبلغ خرید در یکباره ندارید. این به شما امکان می‌دهد که هزینه بیشتری برای سایر نیاز‌های مهم کسب و کاری خود مانند تبلیغات، استخدام نیرو، مواد مصرفی و… صرف کنید. این باعث می‌شود که در نخستین بخش‌های مسیر کاری خود دچار مشکل نشوید، مزیت کلیدی خرید اقساطی انواع تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز نیز همین است.

۴. به روز بودن با تکنولوژ

صنعت آرایشگری و آرایش به طور مداوم در حال تغییر و بهبود است. با خرید قسطی تجهیزات آرایشگاهی، شما می‌توانید به روزرسانی و ارتقاء تجهیزات خود را در طول زمان انجام دهید. این به شما این امکان را می‌دهد تا با تغییرات مداوم در صنعت آرایشگری همراه باشید و به مشتریانتان خدمات بهتری ارائه دهید.

۵. افزایش قدرت رقابتی انواع تجهیزات آرایشگاهی

با داشتن تجهیزات مدرن و به روز، شما می‌توانید قدرت رقابتی خود را در صنعت آرایشگری افزایش دهید. مشتریان علاقه‌مند به ارائه خدمات با کیفیت و استفاده از تجهیزات پیشرفته هستند و با خرید قسطی تجهیزات آرایشگاهی، شما می‌توانید این نیاز‌ها را برآورده کنید و از رقبای خود پیشی بگیرید.
به طور کلی، خرید قسطی تجهیزات آرایشگاهی می‌تواند به شما در راه‌اندازی و رشد کسب و کارتان کمک کند، اما قبل از تصمیم‌گیری، بهتر است به دقت شرایط و قوانین مربوط به خرید قسطی را مطالعه کرده و مطمئن شوید که قادر به پرداخت اقساط هستید. امکان خرید اقساطی انواع تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز هم اکنون برای شما فراهم است و می‌توانید از این ویژگی به نحو احسن استفاده کنید.

5/5 (2 نظر)

4 نظر در “خرید قسطی تجهیزات آرایشگاهی

 1. تایلر گفت:

  کمتر فروشگاهی رو دیدم که برای اینکه کار مشتریان راه بیوفته امکان خرید قسطی رو هم بگذاره صنعت نواز از نظر مشتری مداری خیلی خوب و قوی هستن

  1. کاربر سایت گفت:

   سلام وقت بخیر
   ممنون از لطف شما
   بله ما برای خرید راحت تر شرایط اقساط رو قرار دادیم
   درخدمت شما هستیم

   1. نوبهار گفت:

    سلام شماباکالاکارت بانک مهرایران هم کارمیکنین؟

    1. کاربر سایت گفت:

     سلام وقت بخیر
     خیر باکالا کارت کار نمیکنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *