با بیش از 18 سال تجربه درخشان

درباره صنعت نواز

فروشگاه صنعت نواز- بهترین تولید کننده تجهیزات آرایشگاهی از سال 1382

مجموعه صنعت نواز فعالیت خود را از سال 1382 به صورت تخصصی در زمینه تولید صندلی های آرایشی شروع کرد ، صنعت نواز با توجه به نیاز های سالن های زیبایی تنوع تولیدات خود را افزایش داده است . این مجموعه در زمینه تولیدات خود از بروز ترین تجهیزات و دستگاه های صنعتی جهت ساخت انواع صندلی ها و ملزومات آرایشگاه را با توجه و رعایت تمامی استانداردهای بروز دنیا در حال تولید می باشد . این مجموعه توانسته است با تولیدات بیش از 300 نوع کالا در ضمینه صندلی و تجهیزات آرایشگاهی کشور عزیزمان ایران را از هرگونه واردات بی نیاز کند . هدف صنعت نواز نوآوری و گامی بلند در راستای ارتقاء کیفیت و تنوع محصولات فعالیت خود را آغاز کرده است .

قسمتی از تولیدات تخصصی این مجموعه انواع صندلی های جک پدالی ، صندلی های برقی ، انواع سرشور های ، تخت های ماساژ و اپیلاسیون ، صندلی های کوتاهی ، تابوره ، ترولی اشاره کرد .
صنعت نواز در راستای تولیدات خود توجه و اهمیت بسیاری به رضایتمندی مشتریان عزیز را دارد و یکی از مزایای تولیدات صنعت نواز نسبت به اجناس خارجی دارا بودن گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد که توسط کارخانه صنعت نواز به مشتریان ارائه می شود .

ویدیو معرفی

sanatnavaz