وبلاگ

خرید اقساطی صندلی آرایشگاهی صنعت نواز

خرید اقساطی صندلی آرایشگاهی

انتخاب و خرید و فروش اقساطی صندلی آرایشگاهی صنعت نواز 

شرایط خرید قسطی صندلی آرایشگاهی

خرید و فروش اقساطی صندلی آرایشگاهی صنعت نواز شاید برای سالن داران یک رویا به نظر برسد. چون برای تبدیل شدن به یک سالن دار حرفه ای، هم نیاز به کسب تجربه و دانش آرایشگری دارد. هم باید به تجهیزات حرفه ای و جدید آرایشگاهی دسترسی داشت. در سال هایی که تکنولوژی پیشرفت زیادی داشته است، دیگر نباید با علم و وسایل قدیمی خدمات زیبایی و بهداشتی را ارائه کرد.

شاید بپرسید چه چیزی باعث شد سالن های زیبایی در شهرهای کوچک و بزرگ افزایش یابند؟ 

افزایش اهمیت به زیبایی و نظافت چهره باعث شده تا مراکز زیادی برای ارائه خدمات آرایشی و زیبایی شروع به کار کنند. تا چند سال پیش خدمات زیبایی و آرایشگری تخصصی نبود. یعنی یک فرد تمام خدمات را همزمان انجام می داد.

این شیوه نتوانست رضایت مردم و مخاطبان سالن های زیبایی را به همراه داشته باشد. چون هم مدت زمان انتظار مردم برای دریافت خدمات زیاد بود. از طرفی تنوع در خدمات آنچنان زیاد نبود. یعنی یک سالن زیبایی نهایتا دو الی سه خدمات را به مشتریان ارائه می کرد.

اینکه ایجاد سالن های حرفه ای خدمات پوست و زیبایی از چه زمانی شروع شد؟

تخصصی تر شدن خدمات آرایشگاهی در دنیا و ظهور جدیدترین ترفندها برای جذابیت بیشتر چهره هم یکی از مهم ترین دلایل برای افزایش نیاز به خدمات خرید و فروش صندلی آرایشگاهی صنعت نواز در کشور محسوب می شود.

انتخاب یک صندلی آرایشگاهی مناسب جهت کار در آرایشگاه تاثیر زیادی برسلامت استادکار و مشتری آرایشگاه دارد که در این مساله قیمت صندلی آرایشگاه موجب شده که اکثرمشتریان به دنبال صندلی هایی غیراستاندارد و ارزان قیمت آرایشگاه بروند،

باشرایط تورمی کشورمان و مدیریت ضعیف اشخاص دولتی و تحریم های ظالمانه دشمنان و سخت ترشدن شرایط همه کسب و کارهای کوچک وبزرگ،مدیران شرکت صنعت نواز،برآن شدیم تا طرحی جهت راحتی خرید برای سالن داران محترم واشخاصی که می خواهند ازطریق خرید تجهیزات آرایشگاهی برای خود و دیگران ایجاد شغل کنند، درنظر بگیریم که به نسبت درآمد شغل خود پرداخت به صورت اقساط داشته باشند.

اما نگران قیمت نباشید چرا که شرکت صنعت نواز طرح ویژه برای سالن داران محترم در نظرگرفته ،که بتوانند با خرید اقساطی صندلی آرایشگاه و پرداخت اقساط به صورت توافقی (توافق بین خریدار و شرکت صنعت نواز) محصولات مدنظرخود را انتخاب نمایید و خرید کنند، و همچنین صنعت نواز تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت مشتری و ارائه بهترین کیفیت بکار می گیرد

شرایط خرید اقساطی از شرکت صنعت نواز و چگونگی پرداخت مبلغ و اقساط

شرایط خرید اقساطی از شرکت صنعت نواز و چگونگی پرداخت مبلغ و اقساط

پس ازبازدید از شوروم کارخانه و انتخاب تجهیزات آرایشگاهی مدنظر ، تجهیزات سالن زیبایی انتخابی برای مشتریان محترم پیش فاکتور می شود.
بعد از دریافت پیش فاکتور و تایید پیش فاکتور و انتخاب رنگ چرم و رنگ بندی بدنه محصولات،ثبت سفارش مشتریان محترم انجام می شود، و پیش فاکتور نهایی می شود، در این مرحله چهل درصد از مبلغ کل پیش فاکتور پرداخت می شود و پرداخت مابقی اقساط به صورت توافقی (بین خریدار و شرکت صنعت نواز) انجام می گیرد. 

امکان خرید اقساط برای تمامی محصولات با مبلغ 15,000,000 تومان و بالاتر وجود دارد ، یعنی در صورتی که مبلغ خرید شما حداقل 15,000,000 تومان شود امکان تقسیط مبلغ وجود دارد.

مدارک لازم جهت اقساط شرکت صنعت نواز

مدارک لازم جهت اقساط شرکت صنعت نواز

وثایق مورد پذیرش: امضای قرارداد فروش بین خریدار و شرکت صنعت نواز (دانلود قرارداد فروش کالا) و چک بنفش به همراه کپی برابر اصل کارت ملی و شناسنامه و آدرس دقیق محل کار و منزل مسکونی همراه با کدپستی و شماره تلفن ثابت و همراه مشتری گرامی الزامی می باشد.

زمان تحویل سفارشات

زمان تحویل سفارشات

پس از قطعی شدن پیش فاکتور و پرداخت بیعانه جهت خرید، سفارشات به قسمت تولید ارسال می گردد. تولید و آماده سازی سفارشات یک هفته الی ده روز کاری به نسبت تعداد و رنگ بندی با توجه به پیش فاکتور به طول می انجامد.

 پس از آماده شدن سفارشات و هماهنگی لازم بامشتری،ارسال سفارش از طریق باربری و یا خاور به صورت مستقیم با هماهنگی انجام می گیرد.

 جهت خرید چکی صندلی vip آرایشگاه کلیک کنید.

مزایای طرح خرید و فروش اقساطی صندلی آرایشگاهی 

مزایای طرح خرید و فروش اقساطی صندلی آرایشگاهی 

خرید و فروش اقساطی صندلی آرایشگاهی صنعت نواز چه مزیت هایی دارد؟

اگر می خواهید مزایای تهیه اقساطی صندلی آرایشگاهی صنعت نواز را بشناسید، می توانید مطالب این بخش از مقاله را به طور دقیق بررسی کنید.

مهم ترین ابزار یک آرایشگر!

مهم ترین ابزار یک آرایشگر!

صندلی آرایشگاهی اقساطی مانند قلم مو رنگ برای نقاشان است. یعنی یکی از مهم ترین تجهیزات آرایشگاهی محسوب می شود. اگر صندلی های مناسب و مرغوب در سالن آرایشگاه وجود نداشته باشد، امکان انجام خدمات برای مشتریان وجود ندارد.

زمانی که خرید و فروش اقساطی صندلی آرایشگاهی صنعت نواز انجام می شود، یعنی مهم ترین تجهیزات و ابزار مورد نیاز یک آرایشگر حرفه ای آماده  شده است. اگر می خواهید به عنوان یک آرایشگر شروع به خدمات رسانی و جذب مشتری کنید، باید ساده ترین و اصلی ترین تجهیزات را حتما تهیه نمایید. صندلی آرایشگری جزو اصلی ترین تجهیزات است.

ممکن است شما در اوایل فعالیت خود بتوانید بدون ترولی آرایشگاه و پایه سشوار بهترین خدمات را عرضه کنید. اما زمانی که تعداد مشتریان شما بیشتر شود یا سالن خود را گسترش دهید، قطعا احتیاج به تجهیزات حرفه ای هم خواهید داشت.

صندلی های آرایشگاهی در مدل های مختلف طراحی شده اند. هر کدام از صندلی های آرایشگاهی برای یکی از خدمات زیبایی و آرایشگاهی آماده شده اند. تخصصی شدن نوع طراحی صندلی ها توانسته رضایت آرایشگران و مشتریان آن ها را به همراه داشته باشد. برای مثال انواع صندلی های میکاپ به نحوی طراحی شده اند که خدمات آرایشی به بهترین شکل ممکن انجام شوند.

مشتری کمر درد نمی گیرد!

مشتری کمر درد نمی گیرد!

انجام هر کدام از خدمات آرایشی و بهداشتی حداقل به نیم ساعت زمان نیاز دارد. یعنی مشتری در این مدت باید بدون تکان خوردن در جای خود باقی بماند. اما آيا بدون وجود صندلی استاندارد و هوشمند در آرایشگاه همچین چیزی ممکن است؟ به هیچ وجه در نبود صندلی آرایشگاهی استاندارد نمی توان خدمات زیبایی را ارائه کرد.

پس خرید و فروش اقساطی صندلی آرایشگاهی صنعت نواز از کمر درد مشتری جلوگیری می کند. چون طراحی این صندلی ها به نحوی انجام شده است که کمترین فشار به بخش کمر و گردن مشتری وارد شود.

 البته اگر می خواهید مشتری در حین انجام خدمات آرایشی و زیبایی از کمردرد و دردهای جسمانی گلایه نکند، بهتر است حتما نوع خدمات ارائه شده را با مدل صندلی آرایشگاهی تطبیق دهید. یعنی برای انجام هر کدام از خدمات میکاپ، کوتاهی، پدیکور و مانیکور از یک صندلی آرایشگاهی مخصوص به خود کمک بگیرید.

اگر به انواع مدل های صندلی آرایشگاهی آشنایی ندارید، می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان شرکت صنعت نواز کمک بگیرید. جهت تماس با این شرکت اینجا را کلیک کنید.

کاهش استرس آرایشگر هنگام انجام خدمات آرایشی

کاهش استرس آرایشگر هنگام انجام خدمات آرایشی

آیا به عنوان آرایشگر از آسیب دیدن وسایل خود هنگام خدمات رسانی به مشتری نگران هستید؟؟ آيا می خواهید بدون استرس از اجرای اشتباه خدمات به کار خود بپردازید؟؟

پس در کنار کسب تجربه و تمرین زیاد باید حتما تجهیزات خود را هم به روز کنید. تجهیزات حرفه ای در کنار تجربه و دانش کافی آرایشگری می تواند دو بال ارزشمند برای یک آرایشگر کاربلد باشد. به طور کلی آرایشگران به خصوص هنگام انجام رنگ مو و میکاپ باید تسلط کافی داشته باشند.

لرزیدن دست استادکار آرایشگاه در حین خدمات دهی یا از دست دادن تمرکز می تواند زحمات او را از بین ببرد. همچنین اعتماد مشتریان هم به چنین آرایشگری از بین می رود.

نظم و زیبایی بیشتر در سالن زیبایی

 

با خرید اقساطی صندلی آرایشگاهی صنعت نواز می توانید نظم زیادی را به سالن خود وارد کنید. اگر همیشه از نامرتب بودن فضای سالن زیبایی خود گله مند هستید، زمان آن رسیده که فکر چاره باشید. وجود صندلی های اختصاصی برای هر نوع خدمات آرایشگاهی باعث می شود نظم زیادی در سالن فراهم شود.

چون با این کار هر بخش لوازم خاص خود را دارد و استادکار می تواند به راحتی انواع خدمات را برای مردم ارائه کند. بنابراین زمانی که مشتری جدید وارد سالن می شود، سردرگم نمی گردد. در نتیجه مشتریان بیشتری وارد یک سالن زیبایی می شوند و آرایشگران درآمد بالاتری کسب می کنند.

کدام مدل صندلی آرایشگاهی صنعت نواز را می توان قسطی خرید؟

ممکن است برای شما هم این سوال ایجاد شده باشد که کدام مدل صندلی آرایشگاهی را باید خرید؟ کدام صندلی مناسب من است؟

تمام مدل های صندلی آرایشگری تولید شده در صنعت  نواز را می توانید به صورت قسطی و نقدی خریداری کنید. صندلی میکاپ، صندلی کوتاهی، صندلی انتظار، صندلی تابوره، صندلی وی آی پی و صندلی پدیکور و مانیکور همگی را می توانید در طرح فروش اقساطی تهیه کنید.

در طرح خرید و فروش اقساطی صندلی آرایشگاهی صنعت نواز، شما می توانید مدل های متنوع صندلی آرایشگاهی را در محل نمایشگاه دائمی مشاهده کنید. همین بازدید حضوری می تواند ذهن شما را برای انتخاب دقیق آماده کند. زمانی که شما تمام صندلی های آرایشگاهی را از نزدیک لمس کنید و حتی برای امتحان روی آن ها بنشینید، راحت تر متوجه نوع طراحی، کیفیت ساخت، کیفیت مواد اولیه و کارایی آن ها خواهید شد.

افزایش مدل های صندلی آرایشگاهی در تولیدات صنعت نواز باعث شده تنوع بسیار زیادی به وجود آید. هر کدام از صندلی های آرایشگاهی به طور ارگونومیک برای ارائه خدمات خاصی طراحی شده اند. طراحی حرفه ای تمام اجزای صندلی آرایشگاهی باعث شده استفاده از این صندلی ها تبدیل به یک معجزه برای سرعت بخشیدن به خدمات زیبایی و آرایشی شود.

سقف خرید اقساطی صندلی آرایشگاهی چقدر است؟

سقف خرید اقساطی صندلی آرایشگاهی چقدر است؟

هیچ گونه سقف برای خرید و فروش اقساطی صندلی آرایشگاهی وجود ندارد. یعنی شما می توانید از یک تا چندین مدل صندلی آرایشگاهی را به صورت قسطی و مستقیم از شرکت صنعت نواز خریداری کنید. در صورتی که خدمات متنوعی در سالن آرایشی خود ارائه می کنید، می توانید صندلی مخصوص آن را انتخاب کنید. خرید و فروش اقساطی صندلی آرایشگاهی صنعت نواز معمولا بدون سقف و محدودیت انجام می شود.

مسئولان و مدیران این شرکت معتبر تلاش کرده اند تا هر استاد کار و آرایشگر بتوانند محصولات مورد نیاز خود را به راحت ترین شیوه ممکن خریداری کنند.

پس اصلا نگران سقف هزینه ها در طرح خرید اقساطی صندلی آرایشگاهی نباشید. چون شرکت صنعت نواز به هر شیوه ای تلاش کرده تا بهترین شرایط را برای آرایشگران محترم فراهم کند. تا همه ی آن ها قادر به تاسیس سالن شخصی خود باشند و مشتریان مخصوص به خود را جذب نمایند.

خرید اقساطی صندلی آرایشگاهی بدون کارمزد و سود

خرید اقساطی صندلی آرایشگاهی بدون کارمزد و سود

خرید و فروش اقساطی صندلی آرایشگاهی صنعت نواز بدون هر گونه سود اضافی انجام می شود. یعنی برخلاف تمام طرح های فروش قسطی، کارمزد اضافی از شما دریافت نمی شود.

این مدل طرح های فروش قسطی را در هیچ نقطه ای از دنیا پیدا نخواهید کرد. پس منتظر چه چیزی هستید؟ اگر می خواهید با کمترین سرمایه اولیه حرفه آرایشگری را آغاز کنید، راه برای شما باز شده است. شرکت صنعت نواز با تولید بی رقیب محصولات و تجهیزات آرایشگاهی توانسته تمام مایحتاج شما برای ارائه خدمات آرایشی و زیبایی را فراهم کند.

برای استفاده از این طرح ها می توانید به صورت حضوری یا اینترنتی اقدام کنید. اگر بخواهید صندلی های آرایشگاهی را از نزدیک مشاهده کنید و جهت خرید اقساطی انواع تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز می توانید برای بازدید از نمایشگاه دائمی به آدرس این شرکت مراجعه کنید.

کاهش هزینه های اولیه افتتاح سالن با خرید اقساطی صندلی آرایشگاهی صنعت نواز

کاهش هزینه های اولیه افتتاح سالن با خرید اقساطی صندلی آرایشگاهی صنعت نواز

 افتتاح سالن زیبایی یکی از پرهزینه ترین کسب کار هایی است که امروزه می‌توان به سراغ آن رفت. برای شروع و تاسیس هر کسب و کاری باید اطلاعات و تخصص لازم برای شروع آن کار را داشته باشیم.

و اما تنها تخصص لازمه ی موفقیت نخواهد بود و باید سرمایه ی اولیه برای شروع را نیز در نظر داشته باشیم. با داشتن سرمایه ی اولیه و خرید بهترین تجهیزات می‌توانیم در هر حرفه ای موفق باشیم.
و اما در خصوص تاسیس سالن زیبایی نیز اینگونه است. پس از اینکه تخصص و اطلاعات کافی برای راه اندازی سالن آرایشی را کسب کردید می‌بایست به سراغ مجوز های لازم بروید. مرحله ی بعدی محاسبه ی هزینه های مورد نیاز برای تاسیس آرایشگاه است. اولین قدم نیز خرید و یا اجاره ی یک واحد مناسب جهت تاسیس سالن است.
و اما پس از هزینه های ذکر شده واجب ترین و مهم ترین قدم برای تاسیس سالن آرایشگاهی، خرید تجهیزات آرایشی مناسب است. خرید این تجهیزات یکی از بزرگترین هزینه هایی است که می‌بایست متحمل شوید.

چگونه می‌توانیم در زمان افتتاح سالن با کمترین هزینه بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات را خریداری کنیم؟

از آنجایی که امروزه به دلیل افزایش گرانی ها قیمت اجناس بسیار بالا هستند؛ خرید تمامی تجهیزات آرایشگاهی به صورت نقد دشوار خواهد بود. در نتیجه شما مجبور خواهید بود از خرید برخی از تجهیزات چشم پوشی کنید و یا اقدام به خرید تجهیزات بی کیفیت، دست دوم و ارزان قیمت نمایید.

که در این صورت اشتباه بزرگی خواهید کرد و نه تنها پول خود را دور ریخته اید؛ بلکه در تاسیس سالن زیبایی شکست خواهید خورد. و اما چاره‌ی کار چیست؟

چاره ی کار همین جا است؛ جواب واضح است تنها با خرید اقساطی صندلی آرایشگاهی صنعت نواز می‌توانید با کمترین هزینه یک سالن آرایشگاهی مجهز داشته باشید.
همانطور که می‌دانید تنوع صندلی ها و تجهیزات آرایشگاهی بسیار بالا می‌باشد و هر لاین آرایشگاه نیاز به تجهیزات خاص خود را دارد. بنابراین اگر بخواهید تمامی لاین ها را در سالن زیبایی راه اندازی کنید باید هزینه ی زیادی صرف خرید صندلی مخصوص و تجهیزات آن نمایید.

و اما مجموعه ی صنعت نواز که اقدام به خرید و فروش اقساطی صندلی آرایشگاهی صنعت نواز می‌نماید؛ خیال شما را از این بابت راحت می‌نماید.
شما می‌توانید با مراجعه به سایت و یا فروشگاه حضوری صنعت نواز هرگونه تجهیزات از صندلی گرفته تا آینه و ترولی و… را به صورت قسطی خریداری نمایید.

نوسازی سالن زیبایی با خرید اقساطی صندلی آرایشگاهی صنعت نواز

نوسازی سالن زیبایی با خرید اقساطی صندلی آرایشگاهی صنعت نواز

طرح فروش اقساطی صندلی آرایشگاهی صنعت نواز علاوه بر اینکه مناسب افتتاح کنندگان سالن آرایشی است؛ به درد سالن دارانی که قصد نوسازی داشته باشند نیز می ‌خورد.

آن دسته افرادی که مدت زمان زیادی از خرید تجهیزات آرایشی سالن هایشان می‌گذرد و تجهیزات آنها دچار خرابی شده است باید به فکر نوسازی باشند. زیرا خرابی و پایین بودن کیفیت تجهیزات باعث از دست دادن مشتری هایشان می‌شود.

سالن داران در صورتی که توانایی خرید نقدی تجهیزات آرایشگاهی جدید را نداشته باشند می‌توانند به مجموعه ی صنعت نواز مراجعه کنند. در این مجموعه بهترین و با کیفیت ترین صندلی ها را می‌توانید به صورت اقساطی و بدون کمترین بهره خریداری نمایید.

3.6/5 (5 نظر)

10 نظر در “خرید اقساطی صندلی آرایشگاهی صنعت نواز

 1. میلاد شهریاری گفت:

  سلام خسته نباشید
  برای یک عددصندلی هم میتوانیم اقساط انجام دهیم

  1. پشتیبانی گفت:

   سلام وقت بخیر برای اقساط فاکتورخرید شما باید بالای 15 میلیون نومان باشد درخدمت هستیم

 2. حسین گفت:

  سلام
  شرایط اقساطی به چه شکلی هست
  ما که از شهرستانیم چجوری میتونیم اقساطی خرید کنیم

  1. پشتیبانی گفت:

   سلام وقت بخیر توضیحات شرایط اقساطی در سایت قسمت اقساط انجام شده و یا با شماره های شرکت تماس بگیرید جهت توضیحات بیشتر 02152888912

 3. امیر هاشم ابادی گفت:

  سلام من نتونستم سفارشمو ثبت کنم
  ولی اکر امکانش باشه به نظرم عالیه ممنون میشم پیگیر باشین

  1. پشتیبانی گفت:

   سلام وقت بخیربله انجام میشود لطفا جهت انجام دادن باشرکت تماس بگیرید برای اقساط

 4. امیر هاشم ابادی گفت:

  سلام من نتونستم سفارشمو ثبت کنم
  ولی اکر امکانش باشه به نظرم عالیه

  1. پشتیبانی گفت:

   سلام بله هستیم درخدمت تماس بگیرید با شرکت

 5. سودمند گفت:

  سلام خیلی خوبه که ظرف مدت یک هفته الی ده روز پس از تنظیم قرارداد محصولاتی که سفارش دادیم به دستمون میرسه.

  1. کاربر سایت گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله بستگی به شفارش ها ما تایمی که میدیم سفارش رو آماده میکنیم
   درخدمت شما هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *