خرید چکی صندلی vip آرایشگاه صنعت نواز

خرید چکی صندلی vip آرایشگاه از صنعت نواز

خرید چکی صندلی vip آرایشگاه از صنعت نواز برای خاص پسندان بهترین انتخاب است. صندلی های وی آی پی آرایشگاه، آرامش و جذابیت را به طور همزمان دارند. 

با خرید چکی صندلی وی آی پی آرایشگاه می توانید سالن زیبایی بسیار مدرن و حرفه ای را برای حضور مشتریان خود آماده کنید. صندلی های وی آی پی خاص ترین نمونه صندلی آرایشگاهی تولید شده در کشور محسوب می شوند. تمام سالن های آرایشگاهی حرفه ای لااقل دارای یک مدل صندلی vip هستند. جهت مشاهده مقاله صندلی اصلاح آرایشگاه مردانه کلیک کنید.

مزایای خرید چکی صندلی vip آرایشگاه

مزایای خرید چکی صندلی vip آرایشگاه

چرا خرید چکی صندلی vip آرایشگاه مفید است؟ خرید قسطی صندلی وی آی پی آرایشگاه از صنعت نواز چه مزایایی برای شما به همراه دارد؟

فروشگاه های زیادی در سطح کشور به ارائه تجهیزات آرایشگاهی و به خصوص صندلی های vip می پردازند. اما هیچ کدام از آن ها طرح خرید قسطی صندلی های وی آی پی را برای مشتریان خود فراهم نمی کنند. فقط شرکت صنعت نواز به عنوان تولید کننده برتر لوازم آرایشگاهی برای تمام سالن داران توانسته بهترین شرایط را آماده کند.

در این بخش به بررسی مزیت های خرید قسطی صندلی وی آي پی می پردازیم.

خرید با قیمت نقد

خرید با قیمت نقد

خرید چکی صندلی vip آرایشگاه در شرکت صنعت نواز با قیمت نقد انجام می گیرد. یعنی بر خلاف دیگر فروشگاه ها و مراکز ارائه دهنده لوازم خانگی و کالاهای مصرفی، در صنعت نواز خرید صندلی های آرایشگاهی با قیمت نقدی اما به صورت اقساط انجام می گیرد.

هر فروشگاه برای آن که خرید اقساطی را برای مشتریان ارائه کند، حداقل درصدی را به عنوان سود بر قیمت نهایی محصول خود اضافه می کنند. اما هنگام خرید صندلی های وی آی پی به هیچ وجه افزایش قیمت در طرح فروش قسطی وجود ندارد.

خرید چکی صندلی vip آرایشگاه با خرید نقدی آن در یک قیمت ثابت انجام می گیرد. یعنی اگر توانایی خرید نقدی صندلی وی آی پی را ندارید، اصلا نگران نباشید! چون با همان مبلغ می توانید قسطی خرید کنید. فقط لازم است حدود 40 درصد از پیش فاکتور را به عنوان پیش پرداخت واریز کنید. مابقی هزینه به صورت قسطی تسویه می شود.

شرایط اقساط مناسب

شرایط اقساط مناسب

شاید باور کردنی نباشد اما شرکت صنعت نواز اقساط 8 ماهه را برای مشتریان خود فراهم کرده است. یعنی 60 درصد از مبلغ پیش فاکتور را در طول 8 ماه باید تسویه کنید. این یکی از جذاب ترین مزایای بهره مندی از این طرح خرید اقساطی است. قطعا در هیچ نقطه از دنیا چنین شرایط مناسبی برای تجهیز سالن آرایشگاهی پیدا نخواهید کرد.

پس اگر نگران زیاد بودن هزینه اقساط بودن، آگاه باشید که صنعت نواز شرایط پرداخت اقساط را هم به بهترین نحوه ممکن تعیین کرده است. یعنی از نظر پرداخت قسط هم با مشکل مواجه نمی شوید. چون مبلغ ناچیزی در ازای هر ماه باید پرداخت کنید.

ارائه انواع مدل های صندلی وی آی پی

ارائه انواع مدل های صندلی وی آی پی

آیا می دانستید تمام مدل های صندلی وی آی پی در طرح خرید چکی عرضه می شوند؟ چقدر از مدل های مختلف صندلی vip آرایشگاه اطلاعات دارید؟ در طرح خرید چکی صندلی vip  آرایشگاه مدل های بسیار متنوعی از رنگ و طرح وجود دارند. یعنی برخلاف فروشگاه های دیگر، در صنعت نواز طرح فروش قسطی صندلی های آرایشگاهی تفاوتی با فروش نقدی ندارد. هر آنچه از مدل ها، طرح ها و قابلیت های صندلی در فروش نقد وجود دارد، همان ها را به صورت چکی و پرداخت اقساط می توانید تهیه کنید.

شما می توانید تمام مدل های صندلی وی آی پی را مشاهده کنید و سپس بهترین و مناسب ترین مدل را انتخاب کنید. صندلی های وی آی پی از چندین بخش مهم ساخته شده اند. بخش نشیمن گاه، پشتی صندلی، زیر سری، زیر پایی و دسته صندلی نمونه هایی از بخش های تشکیل دهنده صندلی vip آرایشگاه هستند.

تصاویر و ویژگی های صندلی وی آی پی آرایشگاه صنعت نواز در سایت این شرکت موجود است. اما اگر می خواهید اطلاعات بیشتر و دقیق ترین راجع به صندلی های آرایشگاهی بدست آورید، می توانید به صورت حضوری برای مشاهده محصولات صنعت نواز به آدرس شرکت مراجعه نمایید.

خرید مهم ترین تجهیزات آرایشگاهی با سرمایه کم

خرید مهم ترین تجهیزات آرایشگاهی با سرمایه کم

حتی اگر سرمایه کمی داشته باشید، می توانید لوازم و تجهیزات ضروری سالن آرایشگاهی را به صورت اقساط یا چکی از صنعت نواز بخرید.

صندلی آرایشگاه، ترولی آرایشگاه، سرشور و دیزاین آرایشگاه از مهم ترین لوازم مورد نیاز برای آماده کردن یک سالن زیبایی است. تمام این موارد را می توانید با پرداخت 40 درصد پیش فاکتور بخرید.

شروع به کار سریع و ورود به بازار کار

شروع به کار سریع و ورود به بازار کار

شغل آرایشگری و خدمات زیبایی یکی از مهم ترین خدمات در سطح کشور می باشد. کسانی که در این زمینه آموزش می بینند، معمولا علاقه دارند که هر چه سریع تر بتوانند یک سالن مستقل داشته باشند. اما همیشه نگران هزینه های سالن و تجهیزات آن هستند.

صنعت نواز با سابقه ای طولانی در حیطه طراحی و آماده سازی انواع مدل های تجهیزات آرایشگاهی در این زمینه می تواند به شما مشاوره رایگان بدهد.

آرایشگران دغدغه های زیادی از جمله کیفیت، دوام و قیمت تجهیزات آرایشگاهی دارند. افزایش تنوع بین برندهای تولید کننده تجهیزات و لوازم آرایشگاهی هم باعث شده تا این انتخاب خیلی دشوار به نظر برسد.

اما صنعت نواز به این موارد هم فکر کرده است. به همین دلیل توضیحات کافی در مورد ویژگی های تجهیزات مختلف را در سایت قرار داده است. همچنین برای رفاه حال تمام مشتریان، طرح های فروش چکی را هم فراهم نموده است.

ضوابط و شرایط خرید چکی صندلی vip آرایشگاه

ضوابط و شرایط خرید چکی صندلی vip آرایشگاه

حالا که با مزایای خرید قسطی صندلی آرایشگاهی وی آی پی آشنا شدید، قطعا تمایل بیشتری برای بررسی شرایط این طرح خرید دارید. در این بخش به بررسی ضوابط خرید قسطی صندلی های وی آی پی می پردازیم:

قانون چک ضمانت

قانون چک ضمانت

هنگام خرید اقساطی هر نوع محصول، باید یک چیز ارزشمند را به عنوان ضمانت نامه در اختیار فروشنده قرار داد. با توجه به میزان ارزش آن محصول، ضمانت نامه هم باید ارزش بالاتری داشته باشد.

هنگام خرید چکی صندلی vip آرایشگاه، نیاز به ارائه یک چک بنفش هوشمند خواهید داشت. این چک به عنوان ضمانت از پرداخت هزینه اقساط در شرکت صنعت نواز باقی می ماند. مبلغ چک بنفش با توجه به قیمت صندلی تعیین شود. برای تعیین مبلغ چک ضمانت می توانید از راهنمایی های کارشناسان شرکت صنعت نواز کمک بگیرید.

پرداخت 40 درصد پیش پرداخت

پرداخت 40 درصد پیش پرداخت

یکی از ضوابط و شرایط خرید چکی صندلی vip آرایشگاه مربوط به پیش پرداخت است. شما مبلغی کمتر از نصف هزینه اصلی پیش فاکتور را پرداخت می کنید. یعنی 40 درصد از هزینه کل موجود در فاکتور تولید شده برای محصول خود را باید همانجا پرداخت کنید. برخی اوقات میزان پیش پرداخت آنقدر ناچیز است که خود شما هم متعجب و حیران خواهید شد.

دنبال ضامن نگرد!

دنبال ضامن نگرد!

دیگر لازم نیست برای خرید چکی صندلی vip آرایشگاه به دنبال ضامن معتبر باشید!!! صنعت نواز برخلاف بانک های کشور، جهت ارائه قسطی محصولات و تجهیزات آرایشگاهی از شما ضامن نمی خواهد. پس خرید اقساطی تجهیزات آرایشگاهی از دریافت وام ازدواج هم آسان تر است! چون دردسرهای پیدا کردن ضامن در این طرح حذف شده است.

پس تمام آرایشگران محترم و صاحبان سالن های آرایشی، می توانند با در دست داشتن یک چک بنفش معتبر، مدل های مختلف صندلی وی آی پی را تهیه کنند. تفاوتی هم ندارد از کدام نقطه ی ایران قصد خرید صندلی وی آی پی آرایشگاه را دارید. چون در هر صورت شرکت صنعت نواز از شما ضامن نمی خواهد.

تنها ضمانت برای استفاده از طرح خرید چکی صندلی vip آرایشگاه، ارائه چک بنفش است.

کارمزد 0 درصد

کارمزد 0 درصد

بانک ها برای ارائه وام به مشتریان کارمزدهای حداقل ده درصد را به اقساط اضافه می کنند. فروشنده های لوازم خانگی و صنعتی هم برای جلوگیری از ضررهای مالی خود، خرید قسطی را فقط با شرط افزودن قیمت فراهم می کنند. اما خرید چکی صندلی vip آرایشگاه با کارمزد صفر عرضه می شود تا همه ی سالن داران و فروشندگان محترم بتوانند با شرایطی آسان سالن زیبایی خود را آماده س حضور مشتری کنند.

تجهیزات آرایشگاهی چکی بخریم یا نقد؟

تجهیزات آرایشگاهی چکی بخریم یا نقد؟

اگر می خواهید یک سالن آرایشگاهی حرفه ای برای خود تاسیس کنید، باید تجهیزات مدرن و کاربردی تهیه کنید.

در صورتی که توانایی مالی خرید نقدی دارید، می توانید به صورت یکجا و نقدی از شرکت صنعت نواز تمام تجهیزات آرایشگاهی مورد نیاز خود را بخرید. اما اگر نمی توانید صندلی ها، ترولی، دکور آرایشگاه و سرشور آرایشگاهی را به صورت نقد تهیه کنید، نگران هیچ چیزی نباشید!!! شرکت صنعت نواز طرح های خرید اقساطی را برای چنین شرایطی آماده کرده است. خرید چکی صندلی vip آرایشگاه یکی از مهم ترین طرح های آماده شده توسط شرکت صنعت نواز است.جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با صنعت نواز تماس بگیرید.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *