مشاهده قیمت و خرید انواع صندلی برقی آرایشگاه

صندلی آرایشگاه مناسب موجب بهبود خدمات آرایشگاهی و راحتی مشتریان خواهد شد. همانطور که میدانید یکی از مهم ترین تجهیزات در هر سالن آرایشگاهی صندلی آرایشگاه است. یک صندلی آرایشگاه می بایست ویژگی هایی همچون: راحتی بالا، سبک بودن، کیفیت ساخت بالا و… داشته باشد.برای مشاهده قیمت و خرید انواع صندلی برقی آرایشگاه با ما همراه باشید.

صندلی میکاپ 6813S

خرید صندلی آرایشگاه مناسب برای آرایشگاههای مردانه و زنانه امری ضروری است. به همین علت قبلا از خرید می بایست از کیفیت بالای صندلی اطمینان حاصل نمایید.

یکی از بزرگترین فروشگاه ها در زمینه ی خرید انواع صندلی آرایشگاه صنعت نواز است. این مجموعه تمامی مدل های صندلی آرایشگاهی را با کیفیت بالا و طبق استاندارد های جهانی تولید می نماید. برای آشنایی با برخی از محصولات مجموعه ی صنعت نواز در ادامه با ما همراه باشید.

مشاهده قیمت و خرید انواع صندلی تجهیزات آرایشگاهی

همانگونه که میدانید صندلیهای آرایشگاه تنوع بسیار زیادی دارند. هر کدام از این صندلی ها برای هدف خاصی تولید شده اند و کاربرد های متفاوتی دارند. برای مشاهده قیمت و خرید انواع صندلی تجهیزات آرایشگاهی با ما همراه باشید .

namayeshghah sanatnavaz

 • صندلی تابوره:

   تابوره یکی از انواع صندلی است که دارای مدل های متفاوتی است.تابوره صندلی های چرخ داری هستند که ارتفاع آنها تنظیم می شود. با صندلی های تابوره حرکت و جابه جایی راحت تر خواهد بود. از انواع صندلیهای تابوره می توان به: صندلی تابوره ، صندلی تابوره آزمایشگاهی، صندلی تابوره زیمنس و صندلی تابوره پزشکی اشاره کرد. مجموعه ی صنعت نواز مدل های زیادی از صندلی تابوره را در تولیدات خود دارد. برای خرید انواع صندلی تابوره در این قسمت کلیک نمایید.

صندلی آرایشگاهی

 • صندلی منشی و کانتر:

  یکی دیگر از مهم ترین تجهیزات در سالن های مجهز آرایشگاه کانتر و صندلی منشی است. قسمت کانتر و میز منشی یکی از مهم ترین قسمت ها در سالن آرایشگاه است. به دلیل اینکه اولین قسمتی که مشتریان هنگام ورود به آن مراجعه می کنند کانتر است. پس صندلی منشی و کانتر نیز می بایست با دقت بالایی انتخاب شود. در مجموعه ی صنعت نواز مدل های زیادی از صندلی منشی و کانتر آرایشگاه موجود می باشد. برای خرید کافیست در این قسمت کلیک نمایید.

صندلی آرایشگاهی

 • صندلی ناخن کار:

  یکی از مهمترین خدماتی که در سالن های آرایشگاهی ارائه می شود خدمات ناخن است. این خدمات شامل: کاشت مانیکور و… می باشد. از آنجایی که ناخن کار ها مدت زمان زیادی بر روی صندلی می نشینند؛ صندلی آرایشگاه برای لاین ناخن نیز می بایست بسیار راحت باشد. یک صندلی ناخن کار استاندارد می بایست از کیفیت بالایی برخوردار باشد و قابلیت تنظیم ارتفاع و جابه جایی را نیز داشته باشد. صنعت نواز مدل های زیادی از صندلی ناخن کار را در طرح های متنوع تولید می نماید. در صورت نیاز به خرید صندلی آرایشگاه مخصوص ناخن کار در این قسمت کلیک نمایید.

 • صندلی پدیکور:

  امروزه پدیکور یکی دیگر از رایج ترین خدمات در آرایشگاههای زنانه است. خدمات پدیکور شامل زیبا سازی و کاشت ناخن های پا می باشد. این لاین از آرایشگاه نیز همانند تمامی لاین ها نیاز به صندلی آرایشگاهی مخصوص خود دارد. صندلی های پدیکور دارای قسمت های مختلفی مانند: مبل، استیج، حوضچه و پاف می باشد. این صندلی ها نیز دارای تنوع بالایی می باشند. همچنین لازم به ذکر است صندلی پدیکور نیز می بایست کیفیت بالایی داشته باشد. برای مشاهده ی مدل های صندلی مخصوص پدیکور در این قسمت کلیک نمایید.

 • صندلی استادکار:

  صندلی استاد کار نیز یکی از مدل های صندلی تابوره می باشد. این صندلی در لاین های مختلفی مانند: میکاپ، ابرو، تاتو و… به کار می رود. صندلی های استادکار نیز دارای چرخ هستند و به راحتی جابجا می شوند. برای خرید صندلی استادکار از مجموعه ی صنعت نواز در این قسمت کلیک نمایید.

صندلی آرایشگاهی

 • صندلی اپنی:

  یکی دیگر از صندلی هایی که در فروشگاه صنعت نواز به فروش می رسد صندلی های اپنی است. صندلیهای اپنی که اکثرا ارتفاع بلندی دارند در آرایشگاه ها استفاده می شوند. این مدل صندلی ها دارای مدل های زیادی هستند. با کلیک در این قسمت می توانید مدل های صندلی اپنی صنعت نواز را مشاهده و خریداری نمایید.

 • صندلی انتظار آرایشگاه:

  علاوه بر صندلیهای ارائه ی خدمات در آرایشگاه ها صندلیهای انتظار نیز اهمیت بالایی دارند. از آنجایی که راحتی و رفاه حال مشتریان در سالن های آرایشی اهمیت زیادی دارد؛ می بایست محلی برای انتظار مراجعه کنندگان در نظر گرفته شود. صندلی هایی که در قسمت انتظار گذاشته می شود نیز می بایست علاوه بر ظاهر زیبا راحتی بالایی نیز داشته باشند. در مجموعه ی صنعت نواز مدل هایی از مبل انتظار آرایشگاهی و نیمکت انتظار آرایشگاهی موجود می باشد. برای مشاهده ی انواع مبل های تک نفره، دونفره و نیمکت های انتظار در این قسمت کلیک نمایید.

صندلی آرایشگاهی

 • مشاهده قیمت و خرید انواع صندلی کودک آرایشگاهی:

  یکی از سخت ترین خدمات آرایشگاهی اصلاح موی سر کودکان است. از آنجایی که کودکان ممکن است هنگام مراجعه به آرایشگاه ترس و اضطراب داشته باشند؛ وجود یک صندلی کودک ترس آنها را کمتر خواهد کرد. این صندلی ها باعث سرگرم شدن کودکان حین اصلاح مو خواهد شد و در نتیجه آرایشگران کار خود را با تمرکز بیشتری انجام خواهند داد. از مدل های صندلی کودک در فروشگاه صنعت نواز میتوان به مواردی مانند: صندلی کودک ماشین، صندلی کودک دسته دار، صندلی نشیمن کودک اشاره کرد. برای خرید هر کدام از این صندلی ها از صنعت نواز در این قسمت کلیک نمایید.

صندلی آرایشگاهی

 • مشاهده قیمت و خرید انواع صندلی کپ آرایشگاهی:

  صندلیهای کپ و کوتاهی نیز از مهم ترین و ضروری ترین صندلیهای آرایشگاه هستند. از این صندلی ها برای خدمات مربوط به مو مانند: کوتاهی مو، رنگ مو، براشینگ مو و… استفاده می شود. ارتفاع صندلی های کپ قابل تنظیم می باشد و قابلیت چرخش 360 درجه را دارد. مدل های مختلف صندلی کپ و کوتاهی در فروشگاه صنعت نواز شامل مواردی همچون: صندلی کوتاهی جک گازی، صندلی کوپ، صندلی کوتاهی جک پدالی، صندلی مخصوص رنگ مو، صندلی کوتاهی، صندلی کوپ لمسه ای، صندلی کراتین، صندلی شینیون می باشد. برای خرید هر یک از این صندلی ها در این قسمت کلیک نمایید.

صندلی آرایشگاهی

تمامی مواردی که در بالا گفته شد انواع صندلی آرایشگاه در صنعت نواز است. همچنین در این فروشگاه مواردی همچون صندلی سرشور آرایشگاهی، تخت های آرایشگاهی و سایر ابزار های آرایشگاهی موجود می باشد.

مجموعه ی صنعت نواز یکی از بزرگترین تولید کننده ها و فروشنده های صندلی آرایشگاه می باشد. برای خرید صندلی آرایشگاه از مجموعه ی صنعت نواز می توانید یا به صورت حضوری مراجعه نمایید و یا خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

0/5 (0 نظر)
بازگشت به لیست

4 نظر در “خرید انواع صندلی آرایشگاه

 1. mohadeseh asgari گفت:

  محصولاتتون فوق‌العاده عالی و با کیفیت هستن ، ممنون

 2. اعظم مرادیان گفت:

  لطفا محصولات بابدنه طلایی رابه تولیدتان اضافه کنید مجوعه کاملترمیشود

 3. حسین الحسینی گفت:

  از همکاری و خوش قول بودن مجموعه صنعت نواز صمیمانه تشکر میکنم.بسیار مشتری مدار هستند.

  1. 9126831874 گفت:

   سلام وقت بخیر. وظیفه ماست به موقع تحول دادن سفارشات تمام مشریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *