وبلاگ

خرید صندلی وی آی پی آرایشگاهی صنعت نواز

خرید صندلی وی آی پی آرایشگاهی صنعت نواز

خرید صندلی وی آی پی آرایشگاهی

خرید صندلی وی آی پی آرایشگاهی

خرید صندلی وی آی پی آرایشگاهی صنعت نواز می تواند استایل سالن شما را حرفه ای تر نشان دهد. طراحی خاص و جذاب صندلی های vip همانطور که از نام آن مشخص است، محیطی جذاب را فراهم می کند. صندلی های وی آی پی خدمات رسانی را برای آرایشگران آسان تر کرده اند. به بیان دیگر، همانطور که رشد علم توانسته در صنایع مختلف تاثیرات مثبتی داشته باشد، توسعه علم باعث آماده سازی صندلی های آرایشگاهی جدیدتر شده است.

زمانی که مشتری به سالن زیبایی شما مراجعه می کند، توقع دریافت خدمات حرفه ای دارد. با خرید صندلی وی آی پی آرایشگاهی صنعت نواز می توانید خدمات خود را به صورت حرفه ای تر ارائه کنید.

وجود صندلی های آرایشگاهی مدرن مانند صندلی وی آی پی باعث جلب توجه مشتریان و احساس رضایت از تجهیزات سالن شما می شود.

قوانین خرید صندلی وی آی پی آرایشگاهی صنعت نواز

قوانین خرید صندلی وی آی پی آرایشگاهی صنعت نواز

خرید صندلی vip آرایشگاهی صنعت نواز را بهتر است حتما از تولید کننده این محصول تهیه کنید. بسیاری از فروشگاه ها ممکن است شرایط خرید نقد و اقساط انواع صندلی های وی آی پی را فراهم کرده باشند. اما خرید بدون واسطه از تولید کننده، خیال شما را از بابت کیفیت و خدمات پس از فروش راحت خواهد  کرد. اگر شما هم قصد خرید صندلی وی آی پی آرایشگاهی صنعت نواز را دارید، حتما قوانین و شرایط آن را در این بخش به طور کامل مطالعه کنید.

انتخاب نوع و مدل دقیق صندلی

انتخاب نوع و مدل دقیق صندلی

در مرحله اول باید نوع و مدل دقیق صندلی وی آی پی را تعیین کنید. شرکت صنعت نواز چندین مدل صندلی vip تولید می کند. هر کدام از مدل ها که با شرایط و نیاز شما سازگاری دارد را انتخاب کنید.

در این مرحله از خرید صندلی وی آی پی آرایشگاهی صنعت نواز، باید حتما به ویژگی ها و خصوصیات ریز و درشت هر صندلی توجه کافی داشته باشید. در غیر این صورت قطعا از انتخاب خود پشیمان خواهید شد.

به طور کلی صندلی های وی آی پی به جهت افزایش رضایت مشتریان از خدمات رسانی و افزایش کیفیت خدمات متنوع آرایشگاهی تولید شده است. 

پس اگر قصد خرید صندلی وی آی پی آرایشگاهی دارید، بهتر است به طور دقیق مدل آن را مشخص کنید. جهت انتخاب راحت تر می توانید به صورت حضوری، تلفنی و اینترنتی با کارشناسان شرکت صنعت نواز در ارتباط باشید.

تعیین تعداد صندلی وی آی پی مورد نیاز

تعیین تعداد صندلی وی آی پی مورد نیاز

حالا باید تعیین کنید چه تعداد صندلی وی آی پی نیاز دارید. سالن های بزرگ معمولا چندین صندلی vip برای خدمات مختلف نیاز دارند. اما سالن های کوچک اغلب فقط نیاز به یک یا دو صندلی وی آي پی خواهند داشت.

ارائه مدارک و وثیقه

ارائه مدارک و وثیقه

کپی کارت ملی و شناسانه، آدرس دقیق محل زندگی و محیط کار، شماره تماس و کد پستی اطلاعات مورد نیاز جهت خرید قسطی صندلی وی آی پی آرایشگاهی هستند. پیش از آن که برای خرید اقساطی تجهیزات آرایشگاهی اقدام کنید، حتما این مدارک را آماده داشته باشید.  

خرید صندلی وی آی پی آرایشگاهی صنعت نواز بدون وجود چک معتبر امکان پذیر نیست. چک بنفش بهترین نوع ارائه وثیقه در طرح خرید اقساطی صندلی های وی آي پی آرایشگاهی است. پس حتما از چک های معتبر برای خرید صندلی وی آی پی آرایشگاهی صنعت نواز استفاده کنید.

ارائه پیش پرداخت

ارائه پیش پرداخت

بعد از دریافت پیش فاکتور و تایید پیش فاکتور و انتخاب رنگ چرم و رنگ بندی بدنه محصولات،ثبت سفارش مشتریان محترم انجام می شود، و پیش فاکتور نهایی می شود، در این مرحله چهل درصد از مبلغ کل پیش فاکتور پرداخت می شود و پرداخت مابقی اقساط به صورت توافقی (بین خریدار و شرکت صنعت نواز) انجام می گیرد. 

انتظار برای آماده شدن محصول

انتظار برای آماده شدن محصول

بعد از تایید واریزی پیش پرداخت، سفارش شما به واحد تولید شرکت صنعت نواز منتقل می شود. این شرکت با حذف واسطه ها باعث شده کالای تولید شده به طور مستقیم به مشتری برسد. از هنگامی که ثبت سفارش شما پس از تایید پیش پرداخت نهایی می شود، حدود 7 تا 10 روز کاری برای آماده شدن محصول زمان می برد. یعنی شما پس از این تایم صاحب با کیفیت ترین مدل های صندلی وی آی پی آرایشگاهی صنعت نواز می شوید.

زمان تحویل صندلی آرایشگاهی قسطی

زمان تحویل صندلی آرایشگاهی قسطی

زمان تحویل در طرح خرید صندلی وی آی پی آرایشگاهی صنعت نواز به عوامل متعددی وابسته است. عواملی مثل نوع، طرح، مدل، جنس پارچه نشیمن گاه و حتی یراق آلات بکار برده شده در تولید صندلی آرایشگاهی وی آی پی اثرگذار هستند. در ضمن هر چه تعداد سفارش شما بالاتر باشد، قطعا زمان بیشتری برای آماده شدن آن نیاز است. پس در هنگام خرید باید به این موضوع هم توجه کافی داشته باشید.

معمولا نهایتا 10 روز از نهایی شدن خرید تا آماده شدن صندلی های وی آی پی طول می کشد. پس از این زمان، شرکت صنعت نواز هماهنگی های لازم برای ارسال صندلی های آرایشگاهی را انجام می  دهد. با توجه به تعداد صندلی های سفارش داده شده، از وسایل نقلیه مختلف برای باربری استفاده می شود. خاور و نیسان دو خودرو مهم در ارسال صندلی های وی آی پی آرایشگاهی از شرکت صنعت نواز هستند.

چقدر کارمزد در اقساط صندلی های VIP باید پرداخت کرد؟

چقدر کارمزد در اقساط صندلی های VIP باید پرداخت کرد؟

در طرح خرید صندلی وی آی پی آرایشگاهی صنعت نواز، حتی یک ریال کارمزد از شما دریافت نمی شود. بسیاری از صاحبان سالن های آرایشی معمولا به دلیل بالا بودن نرخ کارمزد و سخت بودن شرایط خرید قسطی به سراغ تجهیز سالن خود نیستند.

اما شرکت صنعت نواز به عنوان معتبرترین کارخانه در زمینه تولید تجهیزات آرایشگاهی، توانسته این دغدغه را برطرف کند. یعنی حتی یک ریال اضافه تر از مبلغ نهایی پیش فاکتور از شما دریافت نمی شود.

مشاهده حضوری پیش از خرید صندلی آرایشگاهی

مشاهده حضوری پیش از خرید صندلی آرایشگاهی

ممکن است برای شما هم این سوال ایجاد شده باشد  اصلا این محصولات در کجا تولید می شوند؟ شرکت صنعت نواز خوشبختانه امکان بازدید حضوری از تولیدات و تجهیزات آرایشگاهی را ایجاد کرده است. بنابراین شما می توانید پیش از خرید صندلی وی آی پی آرایشگاهی صنعت نواز، مدل های متنوع آن را از نزدیک ببینید.

طرح خرید صندلی vip آرایشگاهی صنعت نواز با قیمتی استثنایی

طرح خرید صندلی vip آرایشگاهی صنعت نواز با قیمتی استثنایی

بسیاری از شرکت ها قبل از ارائه طرح خرید قسطی یا وجود تخفیف در محصولات، تا حدی افزایش قیمت محصولات را اعمال می کنند. اما در صنعت نواز به هیچ وجه این مورد قابل مشاهده نیست.

قیمت ها در طرح خرید صندلی وی آی پی آرایشگاه صنعت نواز تغییرات زیادی ندارند. در ضمن پس از ثبت پیس فاکتور، امکان تغییر محصولات و ویژگی های آن ها وجود ندارد.

مزایای خرید صندلی وی آي پی آرایشگاهی صنعت نواز

 

 • ارگونومی

ارگونومی

سازگاری صندلی های وی آی پی با ارگونومی بدن و تناسب طراحی آن با حالت طبیعی ستون فقرات یکی از مهم ترین مزیت های خرید صندلی وی آی پی آرایشگاهی است. این مزیت مهم از بروز کمر درد، سردرد و دردهای عضلانی در هنگام استفاده از صندلی های vip جلوگیری می کند. یعنی نشستن طولانی روی صندلی های وی آی پی آرایشگاه به هیچ وجه باعث اذیت مشتریان شما نخواهد شد.

 • استحکام و مقاومت بالا

استحکام و مقاومت بالا

با خرید صندلی وی آی پی آرایشگاهی صنعت نواز صاحب یکی از مقاوم ترین صندلی ها خواهید شد. مقاومت این صندلی ها در برابر وزن و نیروهای خارجی باعث می شود دوام این صندلی ها بالاتر از حد معمول باشد.

 • ظاهر مدرن

ظاهر مدرن

سالن های آرایشگاهی باید علاوه بر تجهیزات حرفه ای، محیط مدرن هم داشته باشند. تجهیزات و لوازمی مثل صندلی های وی آی پی علاوه بر مقاومت بالا و کاربردهای متعدد، ظاهر جذابی هم دارند.

 • امنیت بالا

امنیت بالا

تمام لوازم آرایشگاهی باید امن باشند. در یک سالن زیبایی روزانه بیش از ده ها نفر حضور پیدا می کنند. پس تجهیزات باید امنیت کافی داشته باشند تا مشتریان با مشکل مواجه نشوند. صندلی های وی آی پی می توانند در حالت های مختلف ثابت شوند. یعنی امکان سقوط از صندلی به هیچ وجه وجود نخواهد داشت.

خرید مستقیم صندلی وی آی پی آرایشگاهی از تولید کننده

خرید مستقیم صندلی وی آی پی آرایشگاهی از تولید کننده

اگر قصد خرید صندلی وی آی پی آرایشگاهی صنعت نواز را دارید، بهتر است از شرکت تولید کننده تهیه کنید. در سراسر کشور افراد زیادی نمایندگی فروش محصولات صنعت نواز را دارند. اما شرکت تولیدی تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز واقع در رباط کریم شهرک صنعتی نصیرآباد می تواند به طور مستقیم محصولات را در اختیار شما قرار دهد.

برای خرید مستقیم از صنعت نواز، می توانید به صورت حضوری و اینترنتی اقدام کنید. خرید مستقیم از تولید کننده نه تنها صرفه ی اقتصادی دارد بلکه امکان استفاده از طرح خرید اقساطی را هم برای شما فراهم می کند.

انواع مدل های صندلی وی آی پی آرایشگاه

انواع مدل های صندلی وی آی پی آرایشگاه

هنگام خرید صندلی های وی آی پی آرایشگاه، با مدل های متنوعی روبرو خواهید شد. رنگ صندلی، جنس پارچه صندلی، جنس فوم صندلی، حالت زیر سری و زیر پایی در مدل های مختلف با هم فرق دارد. اگر می خواهید مناسب ترین مدل را خریداری کنید، باید حتما کارایی اجزا را بشناسید. این کار باعث می شود هماهنگی چشم نوازی بین تجهیزات آرایشگاهی شما به وجود آید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات صنعت نواز با ما تماس بگیرید.

5/5 (1 نظر)

2 نظر در “خرید صندلی وی آی پی آرایشگاهی صنعت نواز

 1. فروغی گفت:

  سلام بهترین صندلی های وی آی پی داخل سایت صنعت نواز دیدم از همه نظر خیلی عالی هم خیلی راحت و هم خیلی خاص و جذاب هستند

  1. کاربر سایت گفت:

   سلام وقت بخیر
   از لطف شما سپاسگذاریم
   ما تمام تلاشمون رو میکنیم که بهترین وباکیفیت ترین محصولات رو عرضه کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *