معرفی مزایای خرید صندلی طرح برقی آرایشگاه

معرفی مزایای خرید صندلی طرح برقی آرایشگاه

صندلی طرح برقی آرایشگاه یکی از تجهیزات لازم برای سالن های زیبایی است و کاربرد متنوعی دارد این صندلی باعث شیک شدن فضای سالن ها می‌شود. با صنعت نواز همراه باشید.

مشخصات و ویژگی های صندلی طرح برقی

مشخصات و ویژگی های صندلی طرح برقی

این مدل صندلی ها یکی از مهم ترین تجهیزات موجود در یک سالن زیبایی است و وجود آن برای آرایشگاه ها ضروری می‌باشد. صندلی طرح برقی آرایشگاه کاربردهای مختلفی دارد و علاوه بر کارآمد بودن باعث زیبایی بیشتر فضای سالن می‌شود. صندلی طرح برقی آرایشگاه جزو اولین خریدها برای افتتاح یک سالن زیبایی است و لازم است تا برای خرید آن نکات مهمی را در نظر بگیرید. در ادامه به بررسی مشخصات و ویژگی های صندلی طرح برقی میپردازیم.

نکات مربوط به خرید صندلی طرح برقی با کیفیت

نکات مربوط به خرید صندلی طرح برقی با کیفیت

  • حس راحتی:

ایجاد احساس راحتی برای مشتری و آرایشگر از مهم ترین ویژگی صندلی طرح برقی برای سالن ها می‌باشد. وجود پشتی مناسب، ارتفاع، پایه های راحتی و… از فاکتورهای اصلی یک صندلی طرح برقی هستند. صندلی های هیدرولیکی قابل تنظیم بوده و بازدهی و و عملکرد آرایشگر را افزایش می‌دهند.

  • کیفیت:

متریال و کیفیت ساخت از دیگر نکات مهمی هستند که هنگام خرید صندلی برقی باید به آن توجه داشته باشید. انتخاب صندلی آرایشگاه نیاز به دقت دارد زیرا محصول مصرفی نبوده و باید تا مدتها مورد استفاده قرار گیرد. برای خرید صندلی طرح برقی آرایشگاه با بهترین متریال و مناسب ترین قیمت صنعت نواز درست ترین انتخاب است.

  • تمیز کردن آسان:

صندلی طرح برقی آرایشگاه از جنس های مختلفی ساخته می‌شود. صندلی های وینیل به راحتی تمیز می‌شوند اما سایر متریال های صندلی برقی برای تمیز ماندن نیاز به یک پوشش اضافی دارند.

  • کارایی:

این صندلی ها در مدل های مختلف در طرح و رنگ های متنوع تولید می‌شود. این صندلی ها علاوه بر زیبایی باید قابلیت های خوبی هم داشته باشند. صندلی هایی که قابلیت تغییر ارتفاع و چرخش دارند و همچنین قابلیت تحمل وزن زیاد را دارند بهترین انتخاب است.

ویژگی های صندلی برقی سالن زیبایی

ویژگی های صندلی برقی سالن زیبایی

  • ایجاد فضایی شیک:

به دلیل نحوه طراحی و قابلیت صندلی های برقی استفاده از آن باعث ایجاد فضایی زیبا و باکلاس می‌شود. اکثر افراد به زیبایی آرایشگاه ها اهمیت می‌دهند و صاحبان سالن زیبایی میتوانند با استفاده از از تجهیزات بروز مشتری بیشتری را جذب سالن زیبایی خود کنند.

  • راحتی در استفاده:

تجهیزات آرایشگاهی مثل صندلی های مخصوص آرایشگاه ها در مدل های جک پدالی، جک دستی و برقی وجود دارند. مدل های جک پدالی برای تنظیم ارتفاع نیاز به پدال زدن دارند به همین دلیل باعث خستگی در قسمت پاها می‌شوند.

صندلی های جک دستی برای تنظیم ارتفاع نیاز دارند تا مشتری از صندلی پایین آمده و ارتفاع مناسب تنظیم شود. صندلی های برقی هیچکدام از سختی های استفاده از صندلی های جک پدالی و جک دستی را ندارند و تنها با تنظیم چند دکمه به ارتفاع مناسب آنها تنظیم می‌شود.

  • قابلیت تنظیم:

به دلیل قابلیت تنظیم در صندلی های برقی خدمات رسانی به مشتری و همچنین عملکرد آرایشگر به خوبی صورت می‌گیرد و احساس راحتی برای هر رو طرف فراهم می‌شود. تنظیم ارتفاع صندلی تا اندازه ای که آرایشگر کار خود را به راحتی انجام دهد باعث احساس درد و خستگی در آرایشگر نمی‌شود و بازدهی کار او را افزایش می‌دهد.

  • مقرون به صرفه بودن صندلی برقی:

صندلی طرح برقی آرایشگاه به دلیل امکاناتی که دارد از قیمت بالایی هم برخوردار است. این صندلی ها با تنظیم چند دکمه امکان تخت شدن دارند به همین دلیل قیمت آنها نسبت به کارایی که دارند مقرون به صرفه می‌باشد.

خرید صندلی طرح برقی چه مزایایی دارد؟

خرید صندلی طرح برقی چه مزایایی دارد؟

به دلیل امکانات بروز و طرح های متنوع  صندلی های برقی قیمت آنها متفاوت است اما با توجه به ویژگی هایی که این صندلی ها دارند قیمت آنها مقرون به صرفه می‌باشد. از این صندلی ها برای خدمات مختلفی استفاده می‌شود به همین دلیل نیازی به هزینه اضافه برای خرید صندلی های بیشتر نیست.

صندلی های برقی طراحی خاص و زیبایی دارند و فضای زیادی را اشغال نمی‌کنند به همین دلیل برای سالن های زیبایی کوچک هم مناسب و کاربردی هستند.

صندلی طرح برقی مردانه جزو جدیدترین تجهیزات آرایشگاهی محسوب می‌شوند. این صندلی ها برای ایجاد فضا و دکوری شیک و زیبا در محیط های کوچک و بزرگ بسیار مناسب هستند.

تنظیم ارتفاع راحت یکی دیگر از مزایای خرید صندلی طرح برقی می‌باشد و باعث ایجاد احساس راحتی در مشتری می‌شود. علاوه بر راحتی مشتری بر روی صندلی های برقی این صندلی ها انجام خدمات را برای ارائه دهنده هم راحت می‌کنند و میزان خستگی آنها را کاهش می‌دهند.

صندلی طرح برقی آرایشگاه برند صنعت نواز از کیفیت و تنوع بالایی برخوردار است و باعث شیک و جذاب شدن سالن های زیبایی می‌شود.

دوام صندلی اصلاح آرایشگاه طرح برقی

دوام صندلی اصلاح آرایشگاه طرح برقی

صندلی اصلاح طرح برقی با پایه هایی از جنس ورق ضخیم با رنگ الکترواستاتیک کوره ای بوده و مقاومت زیادی در برابر رطوبت دارند. استفاده از چرم بر روی پایه های این صندلی ها زیبایی و لوکس بودن آنها را دوچندان کرده است.

فریم اصلی صندلی طرح برقی آرایشگاه از ورق ضخیم تهیه شده و همچنین قسمت کف و پشت آن فوم سرد کار شده است. به دلیل نوع متریال بکار برده شده در این صندلی هیچگونه دفرمگی در آن به وجود نمی‌آید. قسمت جلوی صندلی برقی پایه ای قرار دارد که تعادل را حفظ کرده و از لغزش جلوگیری می‌کند. دوام صندلی اصلاح آرایشگاهی طرح برقی صنعت نواز به دلیل متریال و کیفیتی که دارند بسیار زیاد بوده و تا مدت ها کاربرد دارند.

به دلیل قابلیت ها و مزیت هایی که این صندلی دارد جزو تجهیزات پرفروش و ویژه آرایشگاهی محسوب می‌شوند.

قیمت انواع صندلی طرح برقی و خرید آنها از وب سایت صنعت نواز

قیمت انواع صندلی طرح برقی و خرید آنها از وب سایت صنعت نواز

صندلی های طرح برقی با توجه به متریالی که دارند قیمت متفاوتی هم دارند. هزینه حدودی صندلی اصلاح زنانه ساده بین 1.700.000 تا 3.000.000 میلیون تومان است و این صندلی ها برای افرادی که به تازگی کار خود را آغاز کرده اند بهترین گزینه محسوب می‌شوند. شما میتوانید تجهیزات سالن زیبایی خود را به صورت اینترنتی از صنعت نواز تهیه کنید.

برای خرید صندلی طرح برقی مردانه یا مشاهده جدیدترین مدل صندلی طرح برقی ارزان کافی است به وب سایت صنعت نواز سر بزنید. صنعت نواز مجموعه ای بزرگ در زمینه تولید انواع تجهیزات و صندلی های طرح برقی آرایشگاهی است. این برند با تولید تجهیزاتی با کیفیت و مقرون به صرفه بهترین انتخاب برای خرید لوازم سالن های زیبایی می‌باشد. جهت خرید صندلی آرایشگاهی و یا دیگر تجهیزات و لوازم آرایشگاهی، می‌توانید به صورت تلفنی یا اینترنتی اقدام کنید.

0/5 (0 نظر)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *