وبلاگ

انواع مدل صندلی طرح برقی آرایشگاه

صندلی طرح برقی آرایشگاه

معرفی مزایای خرید صندلی طرح برقی آرایشگاه

معرفی مزایای خرید صندلی طرح برقی آرایشگاه

 

صندلی طرح برقی آرایشگاه یکی از تجهیزات لازم برای سالن های زیبایی است و کاربرد متنوعی دارد این صندلی باعث شیک شدن فضای سالن ها می‌شود. با صنعت نواز همراه باشید. جهت مشاهده صندلی سرشور آرایشگاهی و صندلی اصلاح آرایشگاه مردانه کلیک کنید.

مشخصات و ویژگی های صندلی طرح برقی

این مدل صندلی ها یکی از مهم ترین تجهیزات موجود در یک سالن زیبایی است و وجود آن برای آرایشگاه ها ضروری می‌باشد. صندلی طرح برقی آرایشگاه کاربردهای مختلفی دارد و علاوه بر کارآمد بودن باعث زیبایی بیشتر فضای سالن می‌شود. صندلی طرح برقی آرایشگاه جزو اولین خریدها برای افتتاح یک سالن زیبایی است و لازم است تا برای خرید آن نکات مهمی را در نظر بگیرید. در ادامه به بررسی مشخصات و ویژگی های صندلی طرح برقی میپردازیم.

نکات مربوط به خرید صندلی طرح برقی با کیفیت

نکات مربوط به خرید صندلی طرح برقی با کیفیت

 

 • حس راحتی:

ایجاد احساس راحتی برای مشتری و آرایشگر از مهم ترین ویژگی صندلی طرح برقی برای سالن ها می‌باشد. وجود پشتی مناسب، ارتفاع، پایه های راحتی و… از فاکتورهای اصلی یک صندلی طرح برقی هستند. صندلی های هیدرولیکی قابل تنظیم بوده و بازدهی و و عملکرد آرایشگر را افزایش می‌دهند.

 • کیفیت:

متریال و کیفیت ساخت از دیگر نکات مهمی هستند که هنگام خرید صندلی برقی باید به آن توجه داشته باشید. انتخاب صندلی آرایشگاه نیاز به دقت دارد زیرا محصول مصرفی نبوده و باید تا مدتها مورد استفاده قرار گیرد. برای خرید صندلی طرح برقی آرایشگاه با بهترین متریال و مناسب ترین قیمت صنعت نواز درست ترین انتخاب است.

 • تمیز کردن آسان:

صندلی طرح برقی آرایشگاه از جنس های مختلفی ساخته می‌شود. صندلی های وینیل به راحتی تمیز می‌شوند اما سایر متریال های صندلی برقی برای تمیز ماندن نیاز به یک پوشش اضافی دارند.

 • کارایی:

این صندلی ها در مدل های مختلف در طرح و رنگ های متنوع تولید می‌شود. این صندلی ها علاوه بر زیبایی باید قابلیت های خوبی هم داشته باشند. صندلی هایی که قابلیت تغییر ارتفاع و چرخش دارند و همچنین قابلیت تحمل وزن زیاد را دارند بهترین انتخاب است.

ویژگی های صندلی برقی سالن زیبایی

ویژگی های صندلی برقی سالن زیبایی

 

 • ایجاد فضایی شیک:

به دلیل نحوه طراحی و قابلیت صندلی های برقی استفاده از آن باعث ایجاد فضایی زیبا و باکلاس می‌شود. اکثر افراد به زیبایی آرایشگاه ها اهمیت می‌دهند و صاحبان سالن زیبایی میتوانند با استفاده از از تجهیزات بروز مشتری بیشتری را جذب سالن زیبایی خود کنند.

 • راحتی در استفاده:

تجهیزات آرایشگاهی مثل صندلی های مخصوص آرایشگاه ها در مدل های جک پدالی، جک دستی و برقی وجود دارند. مدل های جک پدالی برای تنظیم ارتفاع نیاز به پدال زدن دارند به همین دلیل باعث خستگی در قسمت پاها می‌شوند.

صندلی های جک دستی برای تنظیم ارتفاع نیاز دارند تا مشتری از صندلی پایین آمده و ارتفاع مناسب تنظیم شود. صندلی های برقی هیچکدام از سختی های استفاده از صندلی های جک پدالی و جک دستی را ندارند و تنها با تنظیم چند دکمه به ارتفاع مناسب آنها تنظیم می‌شود.

 • قابلیت تنظیم:

به دلیل قابلیت تنظیم در صندلی های برقی خدمات رسانی به مشتری و همچنین عملکرد آرایشگر به خوبی صورت می‌گیرد و احساس راحتی برای هر رو طرف فراهم می‌شود. تنظیم ارتفاع صندلی تا اندازه ای که آرایشگر کار خود را به راحتی انجام دهد باعث احساس درد و خستگی در آرایشگر نمی‌شود و بازدهی کار او را افزایش می‌دهد.

 • مقرون به صرفه بودن صندلی برقی:

صندلی طرح برقی آرایشگاه به دلیل امکاناتی که دارد از قیمت بالایی هم برخوردار است. این صندلی ها با تنظیم چند دکمه امکان تخت شدن دارند به همین دلیل قیمت آنها نسبت به کارایی که دارند مقرون به صرفه می‌باشد.

خرید صندلی طرح برقی چه مزایایی دارد؟

خرید صندلی طرح برقی چه مزایایی دارد؟

به دلیل امکانات بروز و طرح های متنوع  صندلی های برقی قیمت آنها متفاوت است اما با توجه به ویژگی هایی که این صندلی ها دارند قیمت آنها مقرون به صرفه می‌باشد. از این صندلی ها برای خدمات مختلفی استفاده می‌شود به همین دلیل نیازی به هزینه اضافه برای خرید صندلی های بیشتر نیست.

صندلی های برقی طراحی خاص و زیبایی دارند و فضای زیادی را اشغال نمی‌کنند به همین دلیل برای سالن های زیبایی کوچک هم مناسب و کاربردی هستند.

صندلی طرح برقی مردانه جزو جدیدترین تجهیزات آرایشگاهی محسوب می‌شوند. این صندلی ها برای ایجاد فضا و دکوری شیک و زیبا در محیط های کوچک و بزرگ بسیار مناسب هستند.

تنظیم ارتفاع راحت یکی دیگر از مزایای خرید صندلی طرح برقی می‌باشد و باعث ایجاد احساس راحتی در مشتری می‌شود. علاوه بر راحتی مشتری بر روی صندلی های برقی این صندلی ها انجام خدمات را برای ارائه دهنده هم راحت می‌کنند و میزان خستگی آنها را کاهش می‌دهند.

صندلی طرح برقی آرایشگاه برند صنعت نواز از کیفیت و تنوع بالایی برخوردار است و باعث شیک و جذاب شدن سالن های زیبایی می‌شود.

دوام صندلی اصلاح آرایشگاه طرح برقی

صندلی اصلاح طرح برقی با پایه هایی از جنس ورق ضخیم با رنگ الکترواستاتیک کوره ای بوده و مقاومت زیادی در برابر رطوبت دارند. استفاده از چرم بر روی پایه های این صندلی ها زیبایی و لوکس بودن آنها را دوچندان کرده است.

فریم اصلی صندلی طرح برقی آرایشگاه از ورق ضخیم تهیه شده و همچنین قسمت کف و پشت آن فوم سرد کار شده است. به دلیل نوع متریال بکار برده شده در این صندلی هیچگونه دفرمگی در آن به وجود نمی‌آید. قسمت جلوی صندلی برقی پایه ای قرار دارد که تعادل را حفظ کرده و از لغزش جلوگیری می‌کند. دوام صندلی اصلاح آرایشگاهی طرح برقی صنعت نواز به دلیل متریال و کیفیتی که دارند بسیار زیاد بوده و تا مدت ها کاربرد دارند.

به دلیل قابلیت ها و مزیت هایی که این صندلی دارد جزو تجهیزات پرفروش و ویژه آرایشگاهی محسوب می‌شوند.

قیمت انواع صندلی طرح برقی و خرید آنها از وب سایت صنعت نواز

قیمت انواع صندلی طرح برقی و خرید آنها از وب سایت صنعت نواز

 

صندلی های طرح برقی با توجه به متریالی که دارند قیمت متفاوتی هم دارند. هزینه حدودی صندلی اصلاح زنانه ساده بین 1.700.000 تا 3.000.000 میلیون تومان است و این صندلی ها برای افرادی که به تازگی کار خود را آغاز کرده اند بهترین گزینه محسوب می‌شوند. شما میتوانید تجهیزات سالن زیبایی خود را به صورت اینترنتی از صنعت نواز تهیه کنید.

برای خرید صندلی طرح برقی مردانه یا مشاهده جدیدترین مدل صندلی طرح برقی ارزان کافی است به وب سایت صنعت نواز سر بزنید. صنعت نواز مجموعه ای بزرگ در زمینه تولید انواع تجهیزات و صندلی های طرح برقی آرایشگاهی است. این برند با تولید تجهیزاتی با کیفیت و مقرون به صرفه بهترین انتخاب برای خرید لوازم سالن های زیبایی می‌باشد. جهت خرید صندلی آرایشگاهی و یا دیگر تجهیزات و لوازم آرایشگاهی، می‌توانید به صورت تلفنی یا اینترنتی اقدام کنید.

نکات کلیدی حین انتخاب و خرید صندلی طرح برقی آرایشگاه

صندلی آرایشگاه طرح برقی باید با دقت و با توجه به نیازهای آرایشگران و مشتریان انتخاب شود. برخی نکات کلیدی که در انتخاب و خرید صندلی طرح برقی آرایشگاه باید مورد توجه قرار گیرند عبارتند از:

 • کیفیت ساخت: صندلی آرایشگاه طرح برقی باید با کیفیت ساخت بالا و مواد با کیفیت تهیه شده باشد تا بتواند مقاومت و استحکام کافی را در برابر استفاده روزانه از آنها نشان دهد.
 • طراحی و اندازه: صندلی آرایشگاه باید با طراحی و اندازه مناسب برای افرادی که از آن استفاده می‌کنند، به طور خاص آرایشگران و مشتریان آرایشگاه تنظیم شده باشد.
 • قابلیت تنظیم: صندلی آرایشگاه باید دارای قابلیت تنظیم باشد تا بتوان آن را به ارتفاع مناسب برای افرادی که از آن استفاده می‌کنند، تنظیم کرد.
 • فضای صندلی: صندلی آرایشگاه باید به گونه ای طراحی شده باشد که مساحت کافی برای نشستن افرادی که از آن استفاده می‌کنند، فراهم شود.
 • پشتیبانی و خدمات پس از فروش: پیش از خرید صندلی آرایشگاه باید مطمئن شوید که شرکت تولید کننده خدمات پس از فروش مناسبی را برای مشتریان خود فراهم می‌کند.
 • هزینه: هزینه خرید صندلی آرایشگاه نیز باید با دقت در نظر گرفته شود و باید به نسبت با کیفیت و ویژگی های آن باشد.

مدل های مختلف صندلی طرح برقی آرایشگاه

مدل های مختلف صندلی طرح برقی آرایشگاه

 

صندلی آرایشگاه طرح برقی در بستر بازار در مدل های مختلفی طراحی شده است که به نیازهای مختلف آرایشگران و مشتریان پاسخ می‌دهند. برخی از انواع صندلی طرح برقی آرایشگاه عبارتند از:

1-   صندلی طرح برقی استاندارد:

این نوع صندلی طرح برقی، شامل یک صندلی ساده و قابل تنظیم است که با استفاده از کنترل های دستی یا پا کنترل، ارتفاع و زاویه آن تنظیم می‌شود.

2-   صندلی طرح برقی خارجی:

 این نوع صندلی طرح برقی، با طراحی و مواد خاص، برای مقاومت در برابر شرایط محیطی خاصی مانند رطوبت و گرد و غبار طراحی شده است.

3-   مدل های صندلی طرح برقی حرفه ای:

این نوع صندلی طرح برقی، شامل ویژگی های مانند پشتیبانی لازم برای ستون فقرات، پشتیبانی بلند و پایه های محکم برای کار با وزنه های سنگین است.

4-   صندلی طرح برقی با پشتی بلند:

این نوع صندلی طرح برقی، دارای پشتی بلندی است که به آرایشگران کمک می‌کند تا در حین کار روی مو، دستگاه های لیزر و غیره، محکم و پایدار بمانند.

5-   انواع صندلی طرح برقی با کمربند ایمنی:

این نوع صندلی طرح برقی، با یک کمربند ایمنی به صندلی اضافه شده است که به آرایشگر کمک می‌کند که در حین استفاده از دستگاه های حرفه ای، مانند اسپری کردن مو، از صندلی سقوط نکند.

نشانه های صندلی آرایشگاهی برقی بی کیفیت

صندلی آرایشگاهی طرح برقی یکی از مهمترین تجهیزات آرایشگاهی است که اگر کیفیت پایینی داشته باشد ممکن است به طراحان، آرایشگران و مشتریان آسیب برساند. برخی از نشانه های کیفیت پایین صندلی برقی آرایشگاهی عبارتند از:

 • مواد نامناسب: استفاده از مواد نامناسب در ساخت صندلی، ممکن است باعث شکستگی، خرابی و ناپایداری صندلی شود.
 • پایه های ناپایدار: پایه هایی که ناپایدار هستند، ممکن است باعث سقوط صندلی و ایجاد آسیب برای آرایشگران و مشتریان شوند.
 • عدم قابلیت تنظیم: صندلی هایی که نمی‌توان زاویه و ارتفاع آنها را تنظیم کرد، باعث ناراحتی و استرس برای آرایشگران و مشتریان می‌شوند.
 • کنترل های نامناسب: استفاده از کنترل هایی که نامناسب هستند، ممکن است باعث بروز مشکلات فنی و کارکرد نامناسب صندلی شود.
 • پشتی نامناسب: پشتی هایی که نامناسب هستند، ممکن است باعث ناراحتی و درد در ناحیه پشت آرایشگران شوند.

در بسیاری از مدل ها دیده شده که از لایه های چرم نازک استفاده می‌شود، این چرم به طبع مقاومت لازم در مقابل خراش و خوردگی را ندارد و خیلی زود دچار آسیب می‌شود.

چرا صندلی های برقی آرایشگاهی برخی فروشگاه ها ارزان است؟چرا صندلی های برقی آرایشگاهی برخی فروشگاه ها ارزان است؟

عوامل زیادی وجود دارد که می‌تواند روی قیمت خرید صندلی طرح برقی آرایشگاه تاثیر بگذارد. در صورتی که قصد خرید این محصول را دارید، دقت کنید که المان های مقایسه ای بسیار گسترده و مهم خواهند بود.

 • کیفیت ساخت

 کیفیت ساخت صندلی اصلاح طرح برقی بسیار مهم است. صندلی هایی با کیفیت ساخت بالا، مقاوم و بلندمدت هستند و در نتیجه قیمت بالاتری نیز دارند.

 • مواد استفاده شده

نوع مواد استفاده شده در ساخت صندلی، نقش مهمی‌در تعیین قیمت آن دارد. استفاده از مواد با کیفیت بالا و پر هزینه، هزینه تمام شده صندلی را افزایش می‌دهد.

 • طراحی

طراحی صندلی اصلاح طرح برقی نیز در تعیین قیمت آن تاثیر دارد. صندلی هایی با طراحی های منحصر به فرد و جذاب تر، قیمت بالاتری دارند.

 • تنوع عملکردی

 تنوع عملکردی صندلی اصلاح طرح برقی مانند تنظیم ارتفاع، زاویه، پشتی، نوع چرخ های آن و غیره، قیمت را تأثیر می‌دهد. صندلی هایی با توانایی های بیشتر، قیمت بیشتری دارند.

 • برند

برند صندلی اصلاح طرح برقی نیز در تعیین قیمت آن مهم است. برندهای معروف و مشهور تر، هزینه بیشتری برای مشتری دارند.

 • قابلیت تعمیر و نگهداری

قابلیت تعمیر و نگهداری صندلی اصلاح طرح برقی نیز بر قیمت آن تأثیر می‌گذارد. صندلی هایی با قابلیت تعمیر و نگهداری آسان، قیمت بیشتری دارند.

خرید آنلاین صندلی طرح برقی آرایشگاه به قیمت کارخانه

فروشگاه اینترنتی صنعت نواز یکی از بهترین گزینه ها برای خرید صندلی طرح برقی آرایشگاهی است. این فروشگاه با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تامین تجهیزات آرایشگاهی و زیبایی، تجربه و تخصص خود را به خدمت شما قرار می‌دهد. شما امکان انتخاب و خرید آنلاین را در این فروشگاه خواهید داشت.

از مزایای خرید صندلی طرح برقی آرایشگاهی از این فروشگاه، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کیفیت بالا: صندلی هایی که این فروشگاه عرضه می‌کند، با کیفیت ساخت بالا و مواد با کیفیت تهیه شده اند و تحت استانداردهای بین المللی ساخته شده اند.
 • قیمت مناسب: قیمت صندلی طرح برقی آرایشگاهی از این فروشگاه به دلیل رقابتی بودن بازار، مناسب و منطقی است.
 • خدمات پس از فروش: این فروشگاه به مشتریان خود خدمات پس از فروش عالی ارائه می‌دهد. در صورت بروز مشکل در استفاده از صندلی طرح برقی، می‌توانید با فروشگاه تماس بگیرید و در کوتاهترین زمان مشکل خود را حل کنید.
5/5 (2 نظر)

8 نظر در “انواع مدل صندلی طرح برقی آرایشگاه

 1. آزاده گفت:

  سلام مواردی که باید به هنگام خرید صندلی توجه بشه برام خیلی موضوع مهمی بود که در این مقاله به همه مواردی که باید توجه کنیم با در نظر گرفتن همه جزییات اشاره شده

  1. کاربر سایت گفت:

   سلام وقت بخیر
   خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو به دنبال داشته باشیم
   درخدمت شما هستیم

 2. علیزاده گفت:

  سلام. شما هم داخل سایتتون صندلی برقی با کیفیت بالا دارین???? من صندلی برقی می‌خوام که در صورت کثیف شدن خیلی راحت بتونم پارچه روش رو تمیز کنم

  1. کاربر سایت گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله صندلی برقی موجود هست که با بهترین وبا کیفیت ترین چرم تولید میشود که براحتی تمیز میشوند
   درخدمت شما هستیم

 3. قلی زاده گفت:

  میخواستم تعداد صندلی های برقی سال آرایشی که دارم رو بیشتر کنم . اگه شما موتور این صندلی های برقی رو تضمین می کنید قصد دارم از این سایت سفارش بدم؟

  1. کاربر سایت گفت:

   سلام وقت بخیر
   تمام محصولات وهمچنین صندلی های برقی یکسال گارانتی و10 سال خدمات پس از فروش رو دارند
   درخدمتتون هستیم

 4. نازنین گفت:

  مهمترین ویژگی و مزیتی که صندلی های برقی صنعت نواز دارن این هستش که به صورت کامل قابلیت باز شدن دارن و مثل تخت میشه

  1. کاربر سایت گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله کاملا درست هست تخت های برقی ما قابلیت تخت شدن کامل رو دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *