مشاهده قیمت و خرید انواع میز کاشت ناخن

مشاهده قیمت و خرید انواع میز کاشت ناخن

زیبایی ناخن نقش بسزایی در ظرافت و زیبایی دست ها دارد به همین علت بانوان همواره به دنبال راهی برای زیباتر کردن ناخن ها و در نهایت دستان خود هستند. امروزه کاشت ناخن یکی از محبوب ترین خدمات آرایشی در بین بانوان می‌باشد. ارائه‌ی خدمات کاشت ناخن در سالن ها نیازمند وسایل و ابزار های مخصوص حرفه ی ناخن کاری می‌باشد. اگر شما نیز در این حوزه فعالیت دارید و یا علاقه به شروع حرفه ی ناخن کاری دارید برای مشاهده قیمت و خرید انواع میز کاشت ناخن در این مقاله با ما همراه باشید.

مهمترین و اساسی ترین نیاز در سالن های که خدمات ناخن ارائه می‌دهند خرید انواع میز کاشت ناخن یا میز مانیکور است. همچنین مشاهده قیمت و خرید انواع میز کاشت ناخن یکی از مهم ترین دغدغه های ناخن کاران می‌باشد. 

قیمت انواع میز مانیکور

قیمت انواع میز مانیکور

میز مانیکور یکی دیگر از اصطلاحاتی است که برای میز های مخصوص کاشت ناخن به کار می‌رود. میز مانیکور تاثیر بسزایی در کیفیت و روند کار کاشت ناخن دارد. و اما شاید تصور نکنید اما میز ناخن با کیفیت و زیبا احساس لوکس بودن را در شما و مشتری ایجاد خواهد کرد و همین موضوع باعث افزایش مراجعه کنندگان و تکرار آنها خواهد شد. میز های مانیکور دارای مدل های و انواع گوناگونی هستند که می‌توانید با توجه به نیاز، ابعاد محل استفاده و میزان بودجه ای که دارید میز مانیکور مناسب را انتخاب نمایید. مشاهده قیمت و خرید انواع میز کاشت ناخن در این سایت صنعت نواز امکان پذیر می‌باشد و رنج قیمتی آنها متفاوت می‌باشد. قیمت انواع میز مانیکور در این مجموعه بستگی به برخی عوامل اعم از: سایز و ابعاد میز، جنس و کیفیت چوب، تعداد طبقات و کشوهای آن و… دارد.

بدیهی است که هرچه جنس و کیفیت میز بالاتر باشد قیمت آن نیز به نسبت بالا خواهد رفت. و اما مجموعه ی صنعت نواز یکی از با سابقه ترین تولیدی ها در زمینه ی تجهیزات آرایشگاهی است و بسیاری از فروشنده ها محصولات خود را از این تولیدی می‌گیرند. در واقع شما عزیزان با مشاهده قیمت و خرید انواع میز کاشت ناخن از مجموعه ی صنعت نواز، به طور مستقیم از تولید کننده خریداری نموده‌اید و تمامی واسطه ها حذف خواهند شد. به همین علت بهترین و باکیفیت ترین میز مانیکور را با مناسب ترین قیمت می‌توانید از صنعت نواز خریداری نمایید.  

میز مخصوص کاشت ناخن

میز مخصوص کاشت ناخن

همانطور که گفته شد در دنیای امروز ارائه ی خدمات مربوط به کاشت ناخن افزایش یافته است و به همین علت نیاز به میز و صندلی کاشت ناخن نیز بالا رفته است. توجه داشته باشید که میز کاشت ناخن می‌بایست دارای استاندارد های لازم باشد و نمی‌توان از هر میزی به عنوان میز کاشت ناخن استفاده کرد. شاید برخی تصور کنند نیاز ناخن کاران با میز و صندلی معمولی نیز راه می‌افتد در صورتی که این گونه نیست و  می‌بایست از میز های مخصوص استفاده کرد.

اگر میز های مخصوص و استاندارد خریداری نشود علاوه بر نتیجه ی بد کاشت موجب خستگی و کندی روند کار کاشت خواهد شد. میزهای مجموعه ی صنعت نواز کاملا استاندارد هستند و گزینه ی بسیار مناسبی برای سالن های آرایشی خواهند بود. پس اگر به دنبال مشاهده قیمت و خرید انواع میز کاشت ناخن هستید مراجعه به این مجموعه کار شما را آسان خواهد کرد. همچنین این میز ها دارای ویژگی های خاصی هستند که در بخش های بعدی به آنها خواهیم پرداخت.

جدیدترین مدل های میز کاشت ناخن

جدیدترین مدل های میز کاشت ناخن

در صورت تمایل به مشاهده قیمت و خرید انواع میز کاشت ناخن جدید دارید پیشنهاد ما این است که به فروشگاه صنعت نواز سر بزنید. از مدل های متنوع میز کاشت ناخن میتوان به مدل های چوبی، ام دی اف و یا فلزی اشاره کرد. و اما جدیدترین مدل های میز کاشت ناخن میز هایی هستند که دارای طراحی زیبا و منحصر به فرد می‌باشند و در قسمتی از آنها کشو هایی تعبیه شده است. امروزه طراحی و دیزاین سالن های آرایشی اهمیت بسیار بالایی دارند به همین علت ظاهر و زیبایی میز و صندلی کاشت ناخن نیز مسئله ی بسیار مهمی می‌باشد. شما نیز در صورتی که به دنبال خرید جدیدترین مدل های میز کاشت ناخن هستید می‌توانید جدیدترین و به روز ترین محصولات را از شرکت صنعت نواز خریداری نمایید.    

  ویژگی های میز کاشت ناخن

  ویژگی های میز کاشت ناخن

ویژگی های میز کاشت ناخن یکی دیگر از مهم ترین مسائل در ارتباط با مشاهده قیمت و خرید انواع میز کاشت ناخن از فروشگاه صنعت نواز است. همانگونه که در قسمت قبل گفته شد همین ویژگی های میز کاشت ناخن قیمت آن را تعیین می‌‌نماید. در ادامه شما را با برخی از این ویژگی ها و معیار های خرید میز کاشت ناخن آشنا خواهیم کرد.

  1. ابعاد میز کاشت ناخن

اولین و مهم ترین ویژگی که باید قبل از مشاهده قیمت و خرید انواع میز کاشت ناخن در نظر بگیریم ابعاد میز است. ابعاد میز کاشت ناخن می‌بایست استاندارد باشد تا نحوه ی اجرای کار کاشت ناخن آسان باشد. یک میز کاشت ناخن استاندارد می‌بایست ارتفاع استاندارد داشته باشد تا سر و گردن ناخن کاران حین کار آسیب نبیند. همچنین عرض میز نیز نباید از حالت استاندارد بیشتر باشد زیرا سبب ایجاد فاصله ی زیاد بین ناخن کار و مشتری خواهد شد.

  1. مواد به کار رفته در میز کاشت ناخن

یکی دیگر از معیار ها و ویژگی ها که تاثیر مستقیمی در تعیین قیمت میز ناخن نیز خواهد داشت مواد به کار رفته در میز است. جنس این میز ها باید با کیفیت و در عین حال سبک و قابل حمل باشد تا جابجایی آنها در سالن به راحتی صورت گیرد.

  1. ساختار ساخت میز

وجود طبقه و کشو یکی از ویژگی های میز کاشت ناخن است که می‌تواند با توجه به نیازتان مدل های آن را انتخاب نمایید. شرکت صنعت نواز تنوع بالایی از میز کاشت ناخن و پرکاربردترین مدل های آنها را دارا می‌باشد که می‌توانید هر کدام از آنها را انتخاب نمایید. برای مشاهده‌ی بیشتر مدل های میز کاشت ناخن و مشاهده قیمت و خرید انواع میز کاشت ناخن به فروشگاه سایت مراجعه کنید.  

پر کاربرد ترین مدل میز کاشت ناخن در آرایشگاه

پر کاربرد ترین مدل میز کاشت ناخن در آرایشگاه

میز های مخصوص کاشت ناخن دارای انواع و اقسام گوناگونی هستند و در مدل های زیادی تولید و عرضه می‌شوند. پرکاربرد ترین مدل میز کاشت ناخن مدلی است که ویژگی های مهم و مورد نیاز را دارا باشد. به عنوان مثال جنس میز اهمیت فراوانی دارد و باید از مواد با کیفیت که دوام خوبی نیز دارد استفاده شود. امروزه از جنس هایی مانند فلز و شیشه نیز ممکن است در ساخت میز کاشت ناخن استفاده شود در صورتی که این میز ها دوام و ماندگاری پایین تری نسبت به چوب های باکیفیت همانند هایگلاس دارند.
یکی دیگر از موارد مهم و پر کاربرد برای مشاهده قیمت و خرید انواع میز کاشت ناخن وجود پریز در داخل میز است. از آنجایی که دستگاه های مورد استفاده در حرفه ی ناخن کاری نیاز به برق خواهند داشت؛ وجود پریز در داخل میز کار شما را راحت خواهد کرد.
از دیگر ویژگی های مهم و کاربردی میتوان به تمیزی آسان، ضد آب بودن و مقاومت شیمیایی بالای میز ها اشاره کرد.

خرید ارزان میز کاشت ناخن مدل 2022

خرید ارزان میز کاشت ناخن مدل 2022

حرفه ی ناخن کاری یکی از پردرآمدترین حرفه ها است که علاقه مندان زیادی به سراغ آن می‌روند. اما خرید میز کاشت ناخن ارزان نیز اهمیت فراوانی دارد و قبل از شروع این حرفه می‌بایست به سراغ مشاهده قیمت و خرید انواع میز کاشت ناخن مدل در 2022 بروید. میزهای تولید شده شرکت صنعت نواز تنوع بسیار بالایی دارند و جدیدترین مدل های 2022 را می‌توانید از قسمت فروشگاه سایت خریداری نمایید.
از دیگر ویژگی ها و مزایای خرید از این مجموعه این است که میز های صنعت نواز نه تنها زیبایی ظاهری بسیار بالایی دارند بلکه کیفیت ساخت آنها نیز بسیار بالا می‌باشد. و شما می‌توانید زیباترین و با کیفیت ترین میز ها را با قیمت تولیدی از این شرکت خریداری نمایید.   

مرکز فروش انواع میز کاشت ناخن

مرکز فروش انواع میز کاشت ناخن

از آنجایی که علاقه به حرفه ی ناخن کاری و کاشت ناخن افزایش یافته است؛ مراکز فروش تجهیزات کاشت ناخن نیز رونق پیدا کرده‌اند. فروشندگان زیادی در سراسر کشور اقدام به فروش انواع میز کاشت ناخن و تجهیزات آن می‌نمایند. و اما صنعت نواز یکی از تولیدکنندگانی است که بهترین تجهیزات را با پایین‌ترین و مناسب ترین قیمت در سراسر کشور به فروش می‌رساند. کارخانه‌ی اصلی صنعت نواز در شهرستان رباط کریم واقع در استان تهران می‌باشد و شما عزیزان برای خرید حضوری می‌توانید به این مجموعه مراجعه نمایید. و یکی دیگر از مزایای فروشگاه صنعت نواز امکان خرید به صورت آنلاین و غیر حضوری است. برای خرید انواع تجهیزات به روز آرایشگاهی می‌توانید از سایت صنعت نواز اقدام نمایید و آن را در هر جای کشور که باشید تحویل بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده قیمت و خرید انواع میز کاشت ناخن با صنعت نواز تماس بگیرید.

0/5 (0 نظر)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *