معرفی و بررسی مراکز فروش تجهیزات آرایشگاهی تهران

معرفی و بررسی مراکز فروش تجهیزات آرایشگاهی تهران

در این محتوا ضمن معرفی برخی از معتبرترین مراکز فروش تجهیزات آرایشگاهی تهران نکات و مؤلفه‌های مهم خرید این تجهیزات را مرور می‌نماییم.

اگر تصمیم گرفته‌اید که یک سالن زیبایی افتتاح کنید یا تجهیزات قدیمی سالن خود را با نمونه­ های به روز و بهتر جایگزین نمایید، با بهترین مراکز فروش تجهیزات آرایشگاهی تهران آشنا باشید. در ابتدا تنوع محصولات شما را هیجان زده خواهد کرد اما پس از کمی جستجو متوجه می‌شوید که انتخاب بهترین نمونه تا چه حد سخت می‌باشد. در ادامه ضمن بررسی تجهیزات مورد نیاز یک آرایشگاه به شما کمک می‌کنیم تا هر آنچه را که برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان آینده خود نیاز دارید، پیدا کنید.

هنگام خرید تجهیزات آرایشگاهی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

هنگام خرید تجهیزات آرایشگاهی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

هنگام خرید از مراکز فروش تجهیزات آرایشگاهی تهران باید در مورد برخی از مسائل مهم تصمیم بگیرید و به سؤالات اساسی پاسخ بدهید. مثلاً سالن به چه وسایلی نیاز دارد. چه نوع مشتریانی را می‌خواهید هدف بگیرید. کدام خط خدمات را ارائه می‌دهید و چه قدر برای خرید محصولات مورد نیاز زمان دارید.

پس از این که به سؤالات فوق پاسخ دادید حداکثر میزان بودجه را مشخص کنید. بودجه‌ای که فراهم کردن آن برایتان مقدور باشد. در سرمایه گذاری خود به مکان و محله‌ی آرایشگاه نیز توجه نمایید. در آرایشگاه‌های بالای شهر مشتریان می­توانند پول بیشتری برای خدمات ارائه شده بپردازند و متعاقباً از تجهیزات لوکس‌تری بهره ببرند.

مؤلفه‌ی محدود کننده‌ی دوم بعد از میزان نقدینگی، فضای سالن است. شاید بد نباشد که برای انتخاب بهترین تجهیزات با یک طراح داخل با تجربه مشورت نمایید.

مهم‌ترین تجهیزات آرایشگاهی

مهم‌ترین تجهیزات آرایشگاهی

با آرایشگران خود در مورد ابزارها و لوازم جانبی ضروری به توافق برسید. بودجه خود را در نظر داشته باشید، اما فراموش نکنید که تجهیزات قابل اعتماد اغلب گران‌تر از سایر نمونه‌ها هستند. فقط آنچه را که در ابتدا به آن نیاز دارید بخرید و بعداً با رشد کسب و کارتان، سایر مایحتاج را خریداری نمایید.

چیدمان سالن و طراحی داخلی را در نظر بگیرید. مبلمان معمولاً بزرگ‌ترین و گران‌ترین تجهیزات می­باشند. آن‌ها باید به خوبی در فضا و محیط سالن جا شوند و نرم و راحت باشند.

 • میز پذیرش و مدیریتی
 • صندلی انتظار آرایشگاه
 • انواع تخت آرایشگاهی
 • صندلی میکاپ
 • صندلی کوپ و کوتاهی مو
 • انواع سرشورهای ایستاده و خوابیده (ایستگاه‌های شامپو)
 • ابزار و ترولی آرایشگاهی
 • غرفه‌های فروش برای سالن
 • قفسه مجله
 • سشوار و پایه سشوار
 • انواع قیچی، برس و شانه و باکس‌هایی برای نگهداری آن‌ها
 • تجهیزات پدیکور و مانیکور
 • آینه
 • کنسول
 • شنل
 • تجهیزات اپیلاسیون و لیزر
 • دستگاه بخور

کسانی که در حوزه کودکان نیز کار می‌کنند ترجیحاً صندلی‌هایی متناسب با روحیه و جثه‌ی کودکان در سالن خود در نظر بگیرند.

توجه داشته باشید که مراکز فروش تجهیزات آرایشگاهی تهران انواع صندلی­‌ها و تخت‌های ساده و برقی را ارائه می‌دهند که انتخاب میان آن‌ها به میزان نقدینگی و بودجه‌ی شما بستگی دارد.

پخش لوازم و تجهیزات آرایشگاهی در تهران

پخش لوازم و تجهیزات آرایشگاهی در تهران

مراکز فروش تجهیزات آرایشگاهی تهران انواع لوازم آرایشگاهی را به صورت عمده و در طرح‌های مختلف عرضه می­‌دارند. هر طرحی عملکرد اولیه یکسانی را حفظ می‌کند اما از نظر کیفیت و قدرت عمل متفاوت است. بورس تجهیزات آرایشگاهی تهران نیاز مشتریان را در سراسر ایران برطرف می‌­نماید. توجه داشته باشید که ابزارهای حرفه‌ای آرایشگاه، همیشه باید از بالاترین کیفیت برخوردار باشند. این موضوع نه تنها برای تجهیزاتی همچون شانه و قیچی بلکه برای تجهیزات ساختاری مانند صندلی‌ها و نگه‌دارنده‌ها نیز بسیار حائز اهمیت است.

انواع تجهیزات آرایشگاهی زنانه و مردانه

انواع تجهیزات آرایشگاهی زنانه و مردانه

این روزها آرایشگاه‌های مردانه نیز خدمات زیادی ارائه می‌دهند. این خدمات نه تنها موی سر بلکه صورت و ریش و سبیل آقایان را نیز در بر می‌گیرند. تجهیزاتی که در سالن‌های زیبایی یافت می‌شوند در راستای راحتی آرایشگران و جلب رضایت مشتریان تولید می‌گردند. به طور مثال حضور انواع موزرهایی که روزی تنها در آرایشگاه‌های مردانه یافت می‌شدند در آرایشگاه‌های زنانه امروزی ضرورت پیدا کرده است. برعکس آن هم وجود دارد آرایشگرهای مرد نیز باید بر خدمات رنگ مو و اصلاح صورت مسلط باشند. بنابراین می‌توان گفت تجهیزات مورد نیاز آرایشگاه‌های مردانه و زنانه در طول زمان، متناسب با نیاز جامعه تغییر می­‌کنند.

مرکز فروش وسایل آرایشگاه زنانه در تهران

مرکز فروش وسایل آرایشگاه زنانه در تهران

هرچقدر هم که خدمات آرایشگاه‌های مردانه زیاد شده باشد باز هم سالن‌های زیبایی زنانه خدمات متنوع‌تری ارائه می‌دهند و به تجهیزات بیشتری نیاز دارند. از همین رو صاحبان آرایشگاه‌های زنانه یکی از مهم‌ترین مشتریان مراکز فروش تجهیزات آرایشگاهی تهران محسوب می‌شوند. مهم نیست که به چه وسیله‌ای نیاز دارید همه چیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برای سودآوری و تصویر سازی برندتان، بسیار مهم است که خود را به بهترین تجهیزات آرایشگری مجهز کنید. این باعث می‌شود مشتریان نسبت به خدماتی که ارائه می‌دهید مطمئن‌تر شوند.

اهمیت استفاده از تجهیزات آرایشگاهی مناسب

اهمیت استفاده از تجهیزات آرایشگاهی مناسب

معمولاً افراد برای تکمیل خدمات دریافتی خود نیاز دارند که ساعات زیادی از یک روز را در محیط آرایشگاه حضور داشته باشند. قطعا مشتریان نمی‌توانند برای مدت زیادی روی یک صندلی سخت و بی‌کیفیت بنشینند. حتی خود آرایشگران نیز برای ادامه کار و حفظ سلامتی خود به تجهیزات مناسب و متعددی نیاز دارند. بنابراین سعی کنید که از میان مراکز فروش تجهیزات آرایشگاهی تهران معتبرترین و بهترین مراکز را انتخاب نمایید تا ضمن راضی بودن از خرید خود، سال‌ها از تجهیزات خریداری شده استفاده کنید.

لیست مراکز فروش تجهیزات آرایشگاهی تهران

لیست مراکز فروش تجهیزات آرایشگاهی تهران

اعتبار فروشنده یکی از مهم‌ترین فاکتورهای خرید اصولی می‌باشد. به همین خاطر در ادامه قصد داریم معتبرترین فروشنده‌های این حوزه را فهرست نماییم:

 1. تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز
 2. تجهیزات آرایشگاهی روژان
 3. تجهیزات آرایشگاهی رسپینا
 4. تجهیزات آرایشگاهی فلورنس
 5. تجهیزات آرایشگاهی آرین
 6. تجهیزات آرایشگاهی مالنا
 7. تجهیزات آرایشگاهی ایرانیان
 8. تجهیزات آرایشگاهی سورنا صنعت
 9. تجهیزات آرایشگاهی فاپکو
 10. تجهیزات آرایشگاهی آکو
 11. تجهیزات آرایشگاهی دکو آمری
 12. تجهیزات آرایشگاهی آرجام
 13. تجهیزات آرایشگاهی پرشین کلاسیک

نمایندگی تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز

نمایندگی تجهیزات آرایشگاهی صنعت نواز

صنعت نواز تولید کننده و فروشگاه تجهیزات آرایشگری است. این مجموعه ابزارهای حرفه‌ای را برای آرایش روزانه به شما پیشنهاد می‌دهد، از قطعات صندلی گرفته تا ترولی و پایه سشوار. صنعت نواز به طور ویژه برای حرفه‌ای‌ها طراحی شده و شامل تمام ابزارهای حرفه‌ای برای آرایشگران است. کیفیت برای این برند بسیار اهمیت دارد، به همین دلیل تمام تجهیزات با متریال‌های منتخب تولید می‌شوند و کیفیت حرفه‌ای آن‌ها مورد بررسی قرار می­گیرد.

تعمیر تجهیزات آرایشگاهی

تعمیر تجهیزات آرایشگاهی

غالباً اولین گام بعد از خرابی تجهیزات آرایشگاهی تعمیر آن‌ها می‌باشد. با تعویض قطعات خرابی که از بدنه‌ی اصلی جدا می‌شوند این امکان را خواهید داشت تا بیشتر از آن تجهیزات استفاده نمایید. این امر به میزان زیادی منجر به کاهش هزینه‌های شما خواهد شد. صنعت نواز انواع قطعات صندلی‌های آرایشگاهی را می­سازد تا به افراد در حفظ سرمایه‌هایشان کمک کند. جهت ارتباط بیشتر با صنعت نواز تماس بگیرد.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *