صندلی آرایشگاهی دلخواهتان را اقساطی بخرید!

صندلی آرایشگاهی دلخواهتان را اقساطی بخرید!

صندلی آرایشگاهی اقساطی تهران جزو اصلی ترین موارد در تجهیز یک سالن حرفه ای است. شاید با تجهیزات جدید که این روزها به سالن‌های آرایشی اضافه شده بتوان خدمات مناسبی به مشتریان ارائه داد اما، عدم وجود صندلی آرایشگاهی خدمات رسانی را غیر ممکن می‌کند.بهترین مراکز فروش تجهیزات آرایشگاهی تهران را می‌شناسید؟

اگر می‌خواهید صندلی آرایشگاهی به تعداد زیاد تهیه کنید، قطعا با مشکل مالی مواجه می‌شوید. گران شدن تجهیزات و قطعات بکار گرفته شده برای تولید صندلی و لوازم آرایشگاهی، به ناچار باعث بالا رفتن نرخ صندلی های آرایشگاهی شده است.

برای آماده کردن یک سالن آرایشگاهی جذاب، باید حداقل چند صندلی آرایشگاه تهیه کنید. اگر توانایی خرید نقدی ندارید شما می‌توانید از طرح خرید قسطی استفاده کنید. بله تعجب نکنید!! تولید کنندگان صندلی آرایشگاه شرکت صنعت نواز تلاش کرده است همه ی مردم و سالن داران عزیز بتوانند صندلی آرایشگاهی اقساطی تهران را تهیه کنند.

خرید صندلی آرایشگاهی اقساطی تهران

خرید صندلی آرایشگاهی اقساطی تهران

برای خرید صندلی آرایشگاهی اقساطی تهران باید چند مرحله ساده را انجام دهید. شرکت صنعت نواز جهت رفاه حال سالن داران محترم، طرح های خرید اقساطی و چکی را فراهم کرده است.

برای آن که بخواهید صندلی های مناسب برای سالن خریداری کنید، در وهله‌ی اول باید به میزان فضای سالن خود توجه کنید. برای مثال اگر فضای سالن شما کوچک است، تعداد صندلی های کمتری باید خریداری کنید.

سپس نوع خدمات ارائه شده در سالن را تعیین کنید صندلی آرایشگاهی اقساطی تهران به صورت اختصاصی برای خدمات مختلف تولید شده است. هر کدام از صندلی های آرایشگاهی برای یک خدمات آرایشی خاص تولید شده اند. حالت صندلی، قابلیت های اضافه شده به صندلی و حتی نوع نشیمن و پشتی صندلی در مدل های مختلف با هم فرق دارند.

برای مثال صندلی میکاپ باید به صورت کامل انعطاف پذیر باشد. صندلی آرایشگاهی اقساطی تهران اگر برای خدمات میکاپ طراحی شده باشد، باید بتواند در  حالت های مختلف قرار گیرد.

در وهله ی بعد بهتر است میزان بودجه خود را به طور مشخص تعیین کنید. صندلی های آرایشگاهی تنوع بسیار بالایی دارند. تنوع در مدل و قابلیت های صندلی آرایشگاهی باعث تنوع در قیمت و تعرفه خرید آن ها شده است. بنابراین پیش از اقدام به خرید صندلی آرایشگاهی تهران به صورت اقساط یا نقد، باید میزان بودجه و توانایی مالی خود را به صورت شفاف تعیین کنید.

قیمت صندلی آرایشگاهی اقساطی تهران

قیمت صندلی آرایشگاهی اقساطی تهران

هزینه خرید صندلی آرایشگاهی اقساطی تهران چقدر است؟ قیمت صندلی های آرایشگاهی در طرح خرید قسطی به چه صورت تعیین می‌شود؟

نرخ صندلی آرایشگاهی با توجه به نوع کاربرد، کیفیت مواد اولیه صندلی، استحکام پایه های صندلی، نوع روکش صندلی، قابلیت های صندلی و همچنین شرکت سازنده آن وابسته است.

تفاوتی ندارد که صندلی های آرایشگاهی را به صورت نقدی خریداری می‌کنید یا از طرح خرید اقساطی استفاده می‌کنید. در هر صورت قیمت صندلی آرایشگاهی تغییر نخواهد کرد.

البته فقط طرح خرید صندلی آرایشگاهی اقساطی تهران شرکت صنعت نواز این قابلیت خیلی مفید را برای مشتریان آماده کرده است. یعنی فروشگاه های دیگر چنین شرایطی را برای مردم آماده نمی‌کنند. اما صنعت نواز صندلی های آرایشگاهی را با یک قیمت مصوب و از پیش تعیین شده به صورت نقد و اقساط به فروش می‌رساند.

مدل های متنوع صندلی آرایشگاهی اقساطی صنعت نواز

مدل های متنوع صندلی آرایشگاهی اقساطی صنعت نواز

صندلی آرایشگاهی اقساطی تهران تنوع مدل بسیار زیادی دارد. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود، خدمات حرفه ای ارائه شده در سالن، سلیقه و اهداف کاری صندلی آرایشگاهی مناسب خود را انتخاب کنید.

صندلی تابوره، صندلی کودک، صندلی پزشکی، صندلی شینیون و میکاپ جزو پرطرفدارترین نمونه های صندلی آرایشگاهی هستند. صندلی آرایشگاهی توسط برندهای مختلفی تولید می‌شود. اما محصولات صنعت نواز بهترین و باکیفیت ترین نمونه در سطح کشور و حتی جهان محسوب می‌شود.

شرایط خرید صندلی آرایشگاهی اقساطی تهران

شرایط خرید صندلی آرایشگاهی اقساطی تهران

صندلی آرایشگری در صنعت نواز به دو صورت نقد و اقساط ارائه می‌شود. برای خرید اقساطی صندلی آرایشگاهی صنعت نواز نیاز نیست نگران باشید. شرکت صنعت نواز خود به تنهایی و به صورت مستقیم ارائه دهنده انواع مدل های صندلی آرایشگاهی به صورت نقد و حتی قسطی است.

اگر توانایی خرید نقدی تجهیزات مختلف و به ویژه صندلی های آرایشگاهی را ندارید، بهتر است از طریق شرکت صنعت نواز برای خرید اقساطی اقدام کنید.

برای خرید صندلی آرایشگاهی اقساطی تهران می‌توانید صندلی های مورد نیاز خود را انتخاب کنید. شرکت صنعت نواز با چندین دهه سابقه در طراحی و تولید انواع تجهیزات آرایشگاهی، صندلی های گوناگونی را برای تمام خدمات آرایش و پیرایش آماده کرده است.

صندلی اصلاح و کپ، صندلی میکاپ، صندلی پدیکور و مانیکور، صندلی وی آی پی و صندلی کوتاهی نمونه هایی از تجهیزات تولید شده در این شرکت می‌باشند.

هر کدام از صندلی هایی که در سالن زیبایی خود نیاز دارید را می‌توانید صورت قسطی از صنعت نواز خریداری نمایید.

برای خرید صندلی آرایشگاهی اقساطی تهران، فقط کافی است مدل های مورد نیاز را انتخاب کنید و مدارک مورد نیاز را به کارشناسان و فروشندگان شرکت صنعت نواز تحویل دهید.

وجود همه ی مدرک مورد نیاز و به خصوص وثیقه از اصلی ترین شرایط خرید صندلی آرایشگاهی اقساطی تهران است.

مدارک مورد نیاز خرید قسطی صندلی آرایشگاهی

مدارک مورد نیاز خرید قسطی صندلی آرایشگاهی

برای ثبت سفارش خرید صندلی آرایشگاهی اقساطی تهران، چند مدرک مهم را باید همراه خود داشته باشید.

به طور کلی در هر شیوه خرید قسطی، وثیقه به عنوان اعتبار باید به فروشنده ارائه کرد.

اگر می‌خواهید صندلی های آرایشگاهی را به صورت قسطی از صنعت نواز بخرید، باید یک مدرک معتبر به این شرکت تقدیم کنید. معتبرترین وثیقه جهت موافقت با طرح خرید اقساطی صندلی های آرایشگاهی صنعت نواز،

چک بنفش است. این چک به عنوان ضمانت از پرداخت به موقع اقساط دریافت می‌شود. در صورتی که قصد تاسیس سالن آرایشگاهی یا تجهیز آن را دارید، بهتر است حتما چک بنفش معتبر از بانک تهیه کنید.

مدارک هویتی جزو مهم ترین موارد در خرید صندلی آرایشگاهی اقساطی تهران محسوب می‌شوند. کارت ملی و شناسنامه خود را حتما در هنگام خرید اقساطی صندلی آرایشگاه همراه خود داشته باشید.

شرکت صنعت نواز به دلیل تولید کننده بودن، باید سفارش شما را در موعد خاصی آماده کند. پس برای آن که بتواند با شما در ارتباط باشد، نیاز به دریافت شماره تلفن و همچنین آدرس دقیق دارد.

در فرم مربوطه بهتر است حتما دو شماره تلفن و دو آدرس دقیق درج کنید. یکی از آدرس ها مربوط به منزل و دیگری مربوط به محیط کار شما باشد.

همچنین کد پستی هم باید در فرم مربوطه وارد شود.

چند درصد از هزینه باید هنگام خرید اقساطی صندلی آرایشگاهی پرداخت شود؟

چند درصد از هزینه باید هنگام خرید اقساطی صندلی آرایشگاهی پرداخت شود؟

زمانی که اقدام به خرید صندلی آرایشگاهی اقساط تهران می‌کنید، باید مبلغی از هزینه کل را به صورت پیش پرداخت به شرکت صنعت نواز ارائه کنید. این مبلغ 40 درصد هزینه تمام شده است. یعنی شما باید 40 درصد از هزینه کل را به صورت پیش پرداخت واریز کنید.

تعداد قسط ها در طرح خرید صندلی آرایشگاهی اقساطی تهران، 8 تا است. یعنی 60 درصد باقیمانده از هزینه را باید در طی 8 ماه به طور کامل تسویه نمایید. دانستن این نکات می‌تواند به شما در انتخاب مناسب ترین صندلی آرایشگاهی با توجه به بودجه مالی کمک زیادی کند.

خرید صندلی آرایشگاهی قسطی بدون کارمزد و ضامن !!!

خرید صندلی آرایشگاهی قسطی بدون کارمزد و ضامن !!!

خرید قسطی هر کالا و محصول به صورت قسطی، نیاز به ضامن معتبر وجود دارد. اما در خرید صندلی آرایشگاهی اقساطی تهران به هیچ وجه نیاز به وجود ضامن نیست. یعنی شرکت صنعت نواز جهت رفاه حال سالن داران محترم و آرایشگران عزیز، تلاش کرده تا راحت ترین شرایط را برای خرید قسطی تجهیزات آرایشگاه فراهم کند. پس دیگر نگران خرید لوازم مورد نیاز سالن آرایشگاه خود نباشید.

یک ویژگی  شگفت انگیز دیگر در طرح خرید صندلی آرایشگاهی اقساطی، حذف کارمزد است!!! در واقع اقساط 8 ماهه فقط شامل 60 درصد باقیمانده هزینه پیش فاکتور است. یعنی به هیچ وجه مبلغ اضافی به قیمت پیش فاکتور اضافه نمی‌شود. در صورتی که اغلب شرکت ها و حتی فروشگاه های ارائه دهنده لوازم خانگی همیشه درصدی به عنوان کارمزد به اقساط اضافه می‌کنند.

حذف کارمزد و ضامن دو مزیت مهم در خرید قسطی صندلی آرایشگاهی از صنعت نواز محسوب می‌شود. اگر می‌خواهید بدون دردسر تمام صندلی های مورد نیاز برای آرایشگاه خود را بخرید.

تجهیز حرفه ای سالن آرایشی به صورت اقساط

تجهیز حرفه ای سالن آرایشی به صورت اقساط

چه کسی تصور می‌کرد امکان خرید اقساطی صندلی آرایشگاهی در تهران وجود داشته باشد؟ ایده و طرح صنعت نواز برای تجهیز سالن های آرایشگاهی از نظر شما چقدر خاص به نظر می‌رسد؟

شرکت صنعت نواز همیشه در تلاش است تا بتواند بهترین محصولات و طرح های فروش را برای مشتریان خود آماده کند. طرح خرید صندلی آرایشگاهی قسطی، یکی از طرح های مهم این شرکت محسوب می‌شود.
اما در کنار این طرح فوق العاده خاص، تجهیز سالن های آرایشی هم با همان شرایط امکان پذیر شده است.

یعنی با پیش پرداخت 40درصد و اقساط 8 ماهه می‌توانید سالن خود را حرفه ای تر از قبل کنید. هر چه تجهیزات و کیفیت خدمات شما بیشتر باشد، قطعا مشتریان بیشتری را جذب خواهید کرد.

جهت خرید صندلی آرایشگاهی و یا دیگر تجهیزات و لوازم آرایشگاهی، می‌توانید به صورت تلفنی یا اینترنتی اقدام کنید.

 

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *