انواع صندلی آرایشگاهی

انواع صندلی آرایشگاه در سالن ها قرار می گیرند تا تمام خدمات تخصصی به بهترین شیوه ممکن برای مشتریان انجام گیرد. هر کدام از صندلی ها طبق نوع خدمات ارائه شده طراحی و تولید شده اند.

سالن های آرایشگاهی خدمات مختلفی به مردم ارائه می نمایند. از این رو برای هر کدام از خدمات نیاز به یک نوع صندلی خاص وجود دارد.

انواع صندلی آرایشگاه

انواع صندلی آرایشگاهی طبق نوع کارکرد، مدل، طرح ظاهری و همچنین ابعاد در چندین طبقه بندی گوناگون قرار می گیرند.

از مهم ترین انواع صندلی آرایشگاه می توان به نمونه های زیر اشاره نمود:

 

صندلی تابوره

تابوره

از جمله جدیدترین انواع صندلی آرایشگاه که زیبایی خارق العاده ای دارند، می توان به صندلی تابوره اشاره نمود. این نمونه از صندلی ها دسته جداگانه ندارند. این صندلی های چرخدار اغلب می توانند در بخش های مختلف آرایشگاه مورد استفاده قرار گیرند. البته شایان ذکر است به دلیل نبود بخش پشتی کمری برای برخی افراد خوشایند به نظر نرسد.تابوره در طرح و رنگ جذاب توسط شرکت های معتبر از جمله صنعت نواز تولید شده اند تا جذابیت بسیار زیادی را به سالن های آرایشی ببخشند.

صندلی میکاپ

 

صندلی های میکاپ

میکاپ و آرایش تخصصی در سالن های آرایشی مردانه و زنانه به طرز دقیقی انجام می گیرد. وجود یک نوع خاص از انواع صندلی آرایشگاه که بتواند راحتی مطلوب و همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع را داشته باشد، می تواند خدمات میکاپ را با سرعت بیشتری پی ببرد.امکان فیکس و ثابت شدن در حالت های مختلف، بخش پشت سری مقاوم و همچنین جنس محکم بخش پارچه ای صندلی جزو مهم ترین ویژگی های انواع صندلی میکاپ صنعت نواز است.

صندلی چندمنظوره

صندلی  های چند منظوره

در صورتی که به دنبال پیدا کردن بهترین و کاربردی ترین مدل از انواع صندلی آرایشگاه هستید، بهتر است به سراغ صندلی های چند منظوره بروید.

این نوع از صندلی ها می توانند همزمان برای چندین بخش مختلف از سالن های آرایشگاهی مفید واقع شوند. از بخش خدمات اصلاح صورت و ابرو گرفته تا خدمات کوتاهی یا رنگ مو را می توان به کمک این نوع از صندلی آرایشگاهی انجام داد.

ممکن است این صندلی ها هزینه بالاتری داشته باشند. اما همیشه باید این نکته را مد نظر قرار دهید که سرمایه گذاری بر روی صندلی های با کیفیت آرایشگاه می تواند برای شما صرفه ی اقتصادی داشته باشد.چرا که تا چندین سال به طور مداوم و بدون آسیب جدی می توانید از آن ها استفاده نمایید.

صندلی پدیکور و مانیکور

مشاهده قیمت و خرید انواع صندلی پدیکور آرایشگاهی

می خواهید خدمات ناخن و پدیکور در سالن خود ارائه دهید؟ نمی دانید چه صندلی برای این کار مناسب است؟ نگران نباشید در صنعت نواز برای اینگونه از خدمات هم صندلی های بسیار مدرن و تخصصی تولید شده اند. برای مشاهده قیمت و خرید انواع صندلی پدیکور آرایشگاهی با ما همراه باشید. صندلی پدیکور و مانیکور باید علاوه بر راحتی خصوصیات دیگری را نیز دارا باشند. حالت صندلی به گونه ای باشد که ناخن کار و کادر خدمات پدیکور و مانیکور بتوانند خدمات خود را به نحو احسن ارائه کنند. همچنین حس مطلوبی را به مشتری در حین انجام کار القا نمایند.

0/5 (0 نظر)

یک نظر در “انواع صندلی آرایشگاه ارزان قیمت

  1. شيما پيشداد گفت:

    آیا امکان ثبت سفارش برای شهرستان ها امکان پذیر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *