بهترین مدل های صندلی سلطنتی

بهترین مدل های صندلی سلطنتی

صندلی سلطنتی، از اصیل‌ترین و باکیفیت‌ترین صندلی‌های موجود در بازار است که علاوه بر استحکام و مقاومت، به دلیل منبت‌کاری‌های ظریف و هنرمندانه، از زیبایی فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

مدل صندلی سلطنتی، بهترین گزینه برای کسانی است که علاوه بر زیبایی و مجلل بودن مبل، دوام و استحکام کار نیز برایشان اهمیت دارد. صندلی سلطنتی به دلیل منبت‌کاری‌های ظریف و هنرمندانه بر روی تاج، دسته و پایه‌ها، بیشتر جنبه‌ی رسمی و تشریفاتی دارد و با توجه به طرح و نقشی که دارد، مناسب محیط پذیرایی است و دکوراسیون پذیرایی را گیرا و دلنشین می‌کند. به دلیل استفاده از چوب مقاوم و باکیفیت، سنگین‌تر از سایر صندلی‌ها است. صندلی سلطنتی، با استفاده از رنگ‌های گیرا و جذاب در کنار طرح خاص و مجلل، طرفداران بسیاری را به خود جذب نموده است.

ویژگی های یک صندلی سلطنتی زیبا و باکیفیت

ویژگی های یک صندلی سلطنتی زیبا و باکیفیت

اولین ویژگی مهم که در طول عمر صندلی سلطنتی نقش مهمی دارد، چوب مقاوم است؛ چوب راش، گردو، چنار، توسکا، از بهترین چوب‌هایی هستند که برای تولید صندلی سلطنتی استفاده می‌شود زیرا در مقابل سایش، رطوبت، ترک‌خوردگی، بسیار مقاوم می‌باشند.

فوم به کار رفته در این نوع مبل، از نوع فوم سرد است که بسیار مقاوم میباشد و بعد از سال‌ها استفاده کیفیت و حالت خود را از دست نمی‌دهد. از دیگر ویژگی‌هایی که بسیار مهم است برای یک صندلی سلطنتی شیک، جنس پارچه است؛ استفاده از پارچه ی اصیل و باکیفیت، باعث می‌شود که صندلی سلطنتی در درازمدت دچار ساییدگی نشود، پرز ندهد، رنگ ثابت باشد و به‌راحتی قابل‌شست‌وشو باشد.

استحکام کلاف صندلی سلطنتی نیز بسیار با اهمیت است؛ طراحی بدنه و اسکلت صندلی، باید به‌گونه‌ای باشد که شخص هنگام استفاده از آن احساس راحتی داشته باشد، از طرفی وزن صندلی سلطنتی نباید خیلی سنگین باشد تا بتوان به‌راحتی و در صورت نیاز آن را جابه‌جا کرد.

انواع مبل سلطنتی:

انواع مبل سلطنتی

مبل سلطنتی مصری:

این نوع مبل یکی از مجلل‌ترین و شیک‌ترین مبل سلطنتی به شمار می‌رود. منبت‌کاری‌های ظریف و پیچیده در قسمت تاج، دسته و پایه‌ها، این مبل را در زیبایی، خاص کرده است و برای دکوراسیون منزل فضای پرزرق‌وبرقی را ایجاد می‌کند. چوب استفاده‌شده در مبل سلطنتی مصری معمولاً راش است و از پارچه‌های طرح دار طلاکوب برای رویه ی آن استفاده می‌شود.

  • مبل سلطنتی ترک:

مبل سلطنتی ترک، از بهترین مدل مبل سلطنتی 2022 است که علاوه بر راحتی و کیفیت، از زیبایی ویژه ای برخوردار است. این مبل دارای فریمی ساده وظریف است و از منبت‌کاری‌های پیچیده و سنگین در قسمت تاج و پایه‌ها استفاده‌ نشده، تشک مبل به‌صورت یک‌تکه و دوبل است و از پارچه‌های ساده و بدون طرح برای رویه‌ی آن استفاده می‌شود. مبل سلطنتی ترک، مناسب افرادی است که سبک کلاسیک و ساده را می‌پسندند.

  • مبل سلطنتی ایتالیایی:

این نوع مبل سلطنتی، علاوه بر زیبایی بی‌نظیری که دارد، در راحتی نیز زبانزد است. به دلیل پایه‌ها و دسته‌های کم ارتفاع، افراد هنگام نشستن بر آن احساس راحتی دارند. فریم و قالب این کار ساده است و از حکاکیهای ظریف و متقارن بر روی تاج آن استفاده‌شده است. بدنه ی صندلی بسیار مقاوم و از چوب‌های تیره نظیر کاج و بلوط ساخته‌شده است به همین دلیل رنگ غالب فریم این مبل‌ها قهوه‌ای تیره است. پارچه ی استفاده‌شده در این کار، ساده و از کیفیت بالایی برخوردار است. این نوع مبل سلطنتی برای کسانی که علاوه بر زیبایی، راحتی و کیفیت نیز برایشان مهم است، کار فوق‌العاده‌ای است.

  • مبل سلطنتی فرانسوی:

 افرادی که به دنبال مبل سلطنتی ارزان و شیک هستند، مبل سلطنتی فرانسوی، گزینه مناسبی است. این مبل به دلیل ظرافت ویژه‌ای که دارد برای فضاهای کوچک نیز گزینه مناسبی است. وجه تمایز این مبل با سایر مبل‌ها پایه ی این مبل است که ظرافت و جذابیت خاصی به کار بخشیده است. پایه ی این مبل منحنی و رو به بیرون است و حالت بسیار خوش‌فرمی شبیه پنجه ی حیوانات دارد.

این مدل پایه، به پایه ی شمشیری نیز معروف است. پارچه ی استفاده‌شده در این نوع مبل، معمولاً از جنس کتان و ساده است. فریم صندلی، ساده و بدون حکاکی است و از چوب مقاوم راش تولید شده است. تاج و دسته‌ها ساده هستند و هیچ‌گونه حکاکی و منبت‌کاری در آن استفاده نشده است. رنگ این کار خنثی است و با هر دکوراسیونی قابل تنظیم است. مبل سلطنتی فرانسوی، نیز همانند مبل ایتالیایی بسیار راحت و باکیفیت است.

  • جدیدترین مدل مبل‌ سلطنتی:

«مبل سلطنتی، مدل پرنسس»، این مبل سلطنتی، از بهترین مدل‌ مبل سلطنتی  2022 است. در این کار از منبت‌کاری‌های پیچیده و ظریف بر روی تاج، دسته و پایه‌ها استفاده ‌شده است. سه تاج مجزا و ظریف با ارتفاع متوسط در کلاف کاناپه به‌کاررفته است که این مبل را بسیار شیک و مجلل می‌کند. پارچه به‌کاررفته در این مبل، معمولاً به رنگ کرم طلایی روشن است و از کیفیت بالایی برخوردار است. این نوع مبل، برای فضاهای بزرگ و دکوراسیون‌های مجلل قابل‌استفاده است.                                                 

  • سایر مبل‌های سلطنتی جدید 2022:

  • با تاج نسبتاً بلند و حکاکی‌های ظریف و طلایی
  • رنگ شامپاینی، طلایی و منبت‌کاری‌های ظریف
  • مبل سلطنتی، آبی نقره‌ای و پارچه‌ی طرح دار طلاکوب

از جدیدترین مدل مبل سلطنتی، مبل­هایی با فریم وتاج ظریف ومتوسط است. منبت­کاریهای طرح گل و­ گیاهان که به‌صورت دستی حکاکی شده، زیبایی چشمگیری به این نوع مبل ها بخشیده است. استفاده از رنگهای طلایی و پارچه‌های طرح دار طلاکوب و باکیفیت، جذابیت این نوع مبل­ها را دوچندان کرده است. مبل­های سلطنتی 2022‌ به گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که برای فضاهای کوچک و متوسط نیز مناسب می­باشند.

راهنمای خرید صندلی سلطنتی

راهنمای خرید صندلی سلطنتی

مبل و صندلی سلطنتی، بیشتر برای فضاهای بزرگ و رسمی قابل‌ استفاده است. یکی از شاخصه‌های ویژه در مبل و صندلی سلطنتی، منبت‌کاری‌های کلاف آن است که در زیبایی و گیرایی‌ کار نقش مهمی دارد. پیشنهاد می-شود هنگام خرید مبل سلطنتی به دنبال منبت‌کاری‌های شلوغ و سنگین و پرزرق‌وبرق نروید چون خیلی زود قدیمی می‌شوند.

هرچقدر انتخابتان ساده و ظریف‌تر باشد برای انواع دکوراسیون بهتر است. چوب به‌کاررفته در صندلی سلطنتی بسیار مهم است و باعث طول عمر کار می‌شود. دقت کنید که حتماً کلاف، پایه‌ها، دسته و تاج از چوب مقاوم باشد و از مواد رزینی نباشد زیرا بسیار بی‌کیفیت هستند و از طول عمر مناسبی برخوردار نمی‌باشند.

نکته ی مهم دیگر، ابر یا فوم مبل است، فوم به‌کاررفته در مبل و صندلی سلطنتی، باید از نوع فوم سرد باشد زیرابه دلیل حرارت کمی که می‌بیند بسیار مقاوم است و به‌راحتی حالت خود را از دست نمی‌دهد.

خرید حضوری و آنلاین صندلی سلطنتی صنعت نواز

خرید حضوری و آنلاین صندلی سلطنتی صنعت نواز

مجموعه ی «مبل و صندلی صنعت نواز» با حذف واسطه‌ها و دلالان و تولید مستقیم مبل سلطنتی ارزان و با کیفیت توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید. تولیدی مبل و صندلی صنعت نواز، برای راحتی

مشتریان خود علاوه بر خرید حضوری در محل، امکان خرید آنلاین را قرار داده است. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در مجموعه ی صنعت نواز تماس بگیرید.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *