وبلاگ

تجهیزات لازم برای افتتاح سالن زیبایی

تجهیزات لازم برای افتتاح سالن زیبایی

آیا با تجهیزات لازم برای افتتاح سالن زیبایی آشنایی دارید؟

آیا با تجهیزات لازم برای افتتاح سالن زیبایی آشنایی دارید؟

تجهیزات لازم برای افتتاح سالن زیبایی یکی از مهمترین مسائلی است که می بایست قبل از هر چیزی به آن توجه داشته باشید. امروزه آرایشگری و لاین های مختلف آن یکی از پر درآمد ترین و پرطرفدار ترین مشاغل به خصوص در میان خانم ها می‌باشد.

به همین علت بسیاری از افراد به سراغ کلاس ها و دوره های آموزشی تخصصی می روند و پس از اتمام دوره های آموزشی اقدام به تاسیس سالن های زیبایی می نمایند. و اما قدم اول در تاسیس یک سالن زیبایی تامین تجهیزات لازم و مورد نیاز در سالن آرایشگاهی است.

این لوازم یکی از اصلی ترین هزینه هایی است که باید قبل از افتتاح سالن آن را متحمل شوید. بنابراین برای خرید تجهیزات لازم برای افتتاح سالن زیبای حتما می‌بایست به سراغ فروشگاه های معتبر که در زمینه ی تولید تجهیزات آرایشگری فعالیت دارند بروید.

مجموعه ی صنعت نواز یکی از مجموعه هایی است که در زمینه ی تولید و فروش انواع تجهیزات آرایشگری فعالیت دارد. این مجموعه تمامی محصولات را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه می‌نماید.

و اما شناخت این لوازم آرایشگاهی بسیار مهم است و حتما می‌بایست قبل از هر چیزی آشنایی کامل با این وسایل داشته باشید. صنعت نواز در ادامه‌ی این مقاله به ارائه ی لیستی کامل از تجهیزات لازم برای افتتاح سالن زیبایی می‌پردازد. جهت مشاهده خرید چکی صندلی vip آرایشگاه کلیک کنید.

 برای خرید تجهیزات آرایشگاهی مناسب به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

 برای خرید تجهیزات آرایشگاهی مناسب به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

شاید برخی از شما تصور کنید تنها با دانش و تخصص بالا در آرایشگری می‌توانید بهترین سالن زیبایی را تاسیس کنید. در صورتی که دانش و مهارت تنها یکی از رکن های اساسی در تاسیس سالن زیبایی است. در صورتی که می‌خواهید یک سالن دار موفق باشید که مشتریان زیادی دارد باید توجه کافی به خرید تجهیزات لازم برای افتتاح سالن زیبایی و کیفیت آنها نیز داشته باشید.

استفاده از تجهیزات با کیفیت علاوه بر اینکه موجب ارائه ی بهتر خدمات و جذب مشتری به شما کمک خواهد کرد؛ باعث افزایش سرعت کار و جلوگیری از خستگی آرایشگر نیز خواهد شد. همچنین قبل از خرید اگر به کیفیت کالا توجه نکنید ممکن است خیلی زود تجهیزات خراب شده و کارایی خود را از دست بدهند.

در این صورت مجبور به خرید مجدد خواهید بود که سبب افزایش هزینه ها می‌شود. در نتیجه حتما قبل از خرید کیفیت کالا را بررسی نمایید.
همچنین اگر به صورت دقیق و مناسب بدانید که چه تجهیزات و وسایلی را باید تهیه کنید می‌توانید یک آرایشگر موفق باشید.

از آنجایی که هر یک از تجهیزات و صندلی های موجود کاربرد و موارد استفاده‌ی متفاوتی دارند؛ می‌بایست ابتدا با این تجهیزات آشنا باشید. شایان ذکر است برای خرید می‌بایست به تخصص خود، خدمات و لاین هایی که قصد راه اندازی آن در سالن زیبایی را دارید نیز توجه کنید تا تجهیزات اضافی و بلااستفاده را خریداری نکنید.

خرید تجهیزات مناسب برای لاین آرایش و کوتاهی مو

خرید تجهیزات مناسب برای لاین آرایش و کوتاهی مو

در میان تمامی لاین های موجود در سالن های زیبایی تجهیزاتی که برای لاین آرایش و کوتاهی مو مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ بیشترین تنوع و کاربرد را دارند. شاید تصور کنید برای کوتاهی مو و یا رنگ مو تنها داشتن قیچی، شانه و رنگ مو کافیست. در صورتی که این چنین نخواهد بود و هر یک از این تخصص ها نیاز به تجهیزات خاص خود را دارند. تجهیزات لازم برای افتتاح سالن زیبایی در لاین های کوتاهی، رنگ مو و شینیون متفاوت خواهد بود که در ادامه به آن می‌پردازیم.

صندلی کوپ: یکی از تجهیزات لازم برای افتتاح سالن زیبایی صندلی کوپ است. این صندلی دارای پایه‌ی چرخشی بوده و قابلیت تنظیم ارتفاع نیز دارند. از کاربرد های این صندلی می‌توان به استفاده در لاین های کوتاهی مو، شینیون و رنگ مو اشاره کرد. با استفاده از این صندلی آرایشگر تسلط کامل بر موی مشتری خواهد داشت و روند کار به خوبی انجام خواهد شد. این صندلی ها نیز مدل های مختلفی دارند که می‌توانید این مدل ها را در فروشگاه صنعت نواز مشاهده نمایید.

صندلی سرشور آرایشگاهی: در صورتی که در سالن زیبایی اقدام به ارائه‌ی خدمات رنگ مو نمایید نیاز مبرم به وجود سرشور های آرایشگاهی خواهید داشت. این سرشور ها دارای انواع و اقسام گوناگونی هستند که هر یک از آنها کاربرد خاص خود را دارند. برای آشنایی بیشتر با انواع سرشور آرایشگاهی با ما همراه باشید.

خرید تجهیزات لازم جهت اصلاح و آرایش صورت

خرید تجهیزات لازم جهت اصلاح و آرایش صورت

 انجام خدمات اصلاح صورت و ابرو نیز یکی از رایج ترین خدماتی است که در سالن های زیبایی ارائه می‌شود. بنابراین خرید صندلی اصلاح مرغوب و با کیفیت اهمیت بالایی دارد.

از آنجایی که مشتریان زیادی در طول روز برای خدمات اصلاح به سالن زیبایی مراجعه می‌کنند حتما از صندلی با کیفیت استفاده کنید که به مرور دچار خرابی نشود. شایان ذکر است میزان راحتی صندلی ارتباط مستقیمی با جذب مشتری و مراجعات بعدی او خواهد داشت.
علاوه بر خدمات اصلاح، انجام خدمات میکاپ نیز نیاز به صندلی آرایشگاهی مناسب دارد. در صورتی که قصد ارائه‌ی خدمات میکاپ در سالن را دارید حتما نام صندلی میکاپ را در لیست تجهیزات لازم برای افتتاح سالن زیبایی بگنجانید.

این صندلی ها اغلب برقی بوده و قابلیت تنظیم ارتفاع دارند تا آرایشگر بتواند تسلط لازم بر روی مشتری داشته باشد. همچنین صندلی میکاپ دارای تکیه گاهی برای قرار دادن سر می‌باشد که در نتیجه مشتری و آرایشگر حین میکاپ راحت خواهند بود.

مبلمان و اسباب مورد نیاز در آرایشگاه

مبلمان و اسباب مورد نیاز در آرایشگاه

علاوه بر مواردی که در قسمت های قبل گفته شد مبلمان و سایر اسباب های مورد نیاز نیز یکی از تجهیزات لازم برای افتتاح سالن زیبایی هستند. هنگام ورود مشتری به سالن زیبایی اولی چیزی که توجه مشتری را جلب می‌کند مبلمان هستند. این مبلمان شامل صندلی های انتظار نیز می‌شوند. کیفیت و راحتی صندلی انتظار نیز اهمیت بالایی دارد زیرا مشتریان زیادی در طول روز بر روی آن می‌نشینند. در نتیجه باید دوام بالایی داشته باشند و در مدت زمان کوتاه دچار خرابی نشوند.
وجود آینه‌ی مناسب و زیبا نیز از مهم ترین تجهیزات لازم برای افتتاح سالن زیبایی است. زیرا یک سالن زیبایی بدون وجود آینه بی‌معنا خواهد بود. بنابراین قبل از هرچیزی باید چند آینه بزرگ و مناسب که با دکوراسیون آرایشگاه همخوانی داشته باشد را در محل مناسب نصب کنید.
ترولی آرایشگاهی یکی دیگر از تجهیزات لازم برای افتتاح سالن زیبایی است. ترولی های کاربرد های بسیاری در لاین های مختلف سالن زیبایی دارند. با استفاده از آنها به وسایل موجود نظم می‌دهید و لوازم مورد نیاز همیشه در دسترس خواهند بود.   

تمامی مواردی که در قسمت های قبل این مقاله به آن پرداختیم از تجهیزات لازم برای افتتاح سالن زیبایی بودند. تمامی این تجهیزات را می‌توانید در مجموعه‌ی صنعت نواز با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت پیدا کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با صنعت نواز تماس بگیرید.

5/5 (1 نظر)

8 نظر در “تجهیزات لازم برای افتتاح سالن زیبایی

 1. حسنی گفت:

  قصد افتتاح یک سالن آرایشی رو داشتم میخواستم به صورت دقیق بدونم که چه وسایلی رو باید بخرم . خداروشکر تو این مقاله به همه چیزهای مورد نیاز اشاره کرد الان دیگه راحت میتونم در این زمینه تصمیم گیری کنم.

  1. کاربر سایت گفت:

   سلام وقت بخیر
   لطفا جهت مشاوره خرید به شماره 09194645835 تلگرام یا روبیکا پیغام بزارید
   درخدمت شما هستیم

 2. صبوری گفت:

  سلام امروزه واقعا کارهای آرایشگری سود و درآمد خوبی داره منم می‌خوام در یکی از تخصص های آرایشگری وارد بشم خوبه که با سایت شما آشنا شدم تا اطلاعات خوبی رو بتونم کسب کنم.

  1. کاربر سایت گفت:

   سلام وقت بخیر
   برایتان آرزوی موفقیت در این صنف رو داریم
   درخدمت شما هستیم

 3. صبا گفت:

  سلام. همینطوری که اشاره کردین برای یک سالن آرایشگاهی با توجه به اینکه لاین های مختلفی وجود داره به صندلی های گوناگونی نیاز هستش، همه صندلی های لاین های مختلف رو داخل فروشگاهتون دارین؟؟

  1. کاربر سایت گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله برای تمام لاین های آرایشگاه صندلی مناسب موجود هست
   درخدمت شما هستیم

 4. نسترن گفت:

  سلام از نظر من هم هر چقدر که وسایل و تجهیزات آرایشگری با کیفیت تر باشه هم سرعت کار خیلی زیاد میشه هم اینکه مشتری با احساس رضایت می‌ره.

  1. کاربر سایت گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله کاملا درست هست
   محصولات باکیفیت واز هرلحاظ کاربردی هم کار را برای آرایشگران راحت تر میکند وهم باعث رضایت مشتری ها میشود
   ما درمجموعه صنعت نواز تمام تلاشمون رو میکنیم که بهترین وباکیفیت ترین محصولات رو عرضه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *