مشاهده قیمت و خرید انواع صندلی آرایشگاه

مشاهده-قیمت-و-خرید-انواع-صندلی-آرایشگاه

صندلی ها دارای انواع و اقسام متفاوتی هستند که هرکدام از آنها کاربرد های متفاوتی دارند.

صندلی آرایشگاهی یکی از مهم ترین تجهیزات در هر آرایشگاهی است. این صندلی ها دارای انواع و اقسام متفاوتی هستند که هرکدام از آنها کاربرد های متفاوتی دارند. از آنجایی که کیفیت صندلی آرایشگاهی تاثیر بالایی در خدمات ارائه شده و راحتی آرایشگر و مشتری دارد؛ آرایشگران می بایست در خرید صندلی آرایشگاهی دقت لازم را بعمل آورند و برای مشاهده قیمت و خرید انواع صندلی آرایشگاه اینجا کلیک کنید .

یکی از فروشگاه هایی که اقدام به فروش انواع صندلی آرایشگاهی با کیفیت بالا می نماید، صنعت نواز است. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع و اقسام صندلی آرایشگاهی به خوبی آشنا شوید.

مشاهده قیمت و خرید انواع صندلی وی آی پی آرایشگاهی

مشاهده-قیمت-و-خرید-انواع-صندلی-وی-آی-پی-آرایشگاهی

برای مشاهده  قیمت و خرید انواع صندلی وی آی پی آرایشگاهی با ما همراه باشید

 کلیه وسایل و لوازمی که در آرایشگاه ها استفاده می شود تجهیزات آرایشگاهی نام دارند. برای راه اندازی یک سالن آرایشگاهی کامل می بایست تمامی تجهیزات آرایشگاهی را دارا باشیم. هر کدام از تجهیزات اهمیت خاص خود را دارند که وجود آنها الزامی است.

صندلی آرایشگاهی مهمترین تجهیزات در تمامی سالن ها است زیرا بدون آنها امکان ارائه ی خدمات وجود نخواهد داشت. همانطور که میدانید در سالن های آرایشی خدمات متفاوتی ارائه می شود و هر کدام از این خدمات نیاز به صندلی مخصوص خود دارند. برای مشاهده  قیمت و خرید انواع صندلی وی آی پی آرایشگاهی با ما همراه باشید .

برخی از انواع صندلیهای آرایشگاهی به شرح زیر می باشد:

 • صندلی میکاپ : یکی از تخصصی ترین لاین های سالن های آرایشی لاین میکاپ است. برای راه اندازی این بخش نیاز به صندلی مخصوص میکاپ داریم. صندلی های میکاپ دارای یک تکیه گاه برای قرارگیری سر می باشند که باعث سهولت در کار آرایش می شود. همچنین این صندلیهای آرایشگاهی موجب راحتی مشتری نیز خواهد شد. برخی از این صندلی ها برقی ( اتوماتیک) و برخی دستی می باشند.
 • در مدل اتوماتیک ارتفاع و نحوه ی قرار گیری سر به صورت اتوماتیک تنظیم می شود. و در مدل دستی نیز می بایست با استفاده از جک مخصوص به صورت دستی ارتفاع را تنظیم نمود. صندلی میکاپ آرایشگاهی دارای تنوع بالایی می باشند که هرکدام از آنها با توجه به امکانات و قابلیت هایشان قیمت متفاوتی دارند. برای مشاهده ی مدل های متنوع صندلی میکاپ آرایشگاهی در این قسمت کلیک نمایید.

صندلی تخت شو آرایشگاهی:

یکی دیگر از مدل های صندلی ، تخت شو است. این صندلی شباهت زیادی به تخت آرایشگاهی دارد. کاربرد این صندلی در بخش هایی مانند: اصلاح صورت، وکس و حتی میکاپ استفاده می شود. استفاده از این صندلی باعث تسلط بیشتر آرایشگر بر روی مشتری می شود. برای مشاهده ی مدل های صندلی تخت شو در فروشگاه صنعت نواز در این قسمت کلیک نمایید.

صندلی طرح برقی :

یکی دیگر از صندلیهایی که کاربرد زیادی در آرایشگاههای زنانه و مردانه دارد صندلی طرح برقی است. برای خرید صندلی طرح برقی آرایشگاهی در صنعت نواز در این قسمت کلیک نمایید.

صندلی سلطنتی آرایشگاه:

یکی از مدل های صندلی میکاپ که در فروشگاه صنعت نواز موجود میباشد صندلی سلطنتی است. از این صندلی نیز میتوانید به راحتی برای میکاپ و سایر خدمات استفاده نمایید. برای خرید صندلی سلطنتی در این قسمت کلیک نمایید.

صندلی Vip:

از دیگر صندلیهایی که کاربرد های فراوانی در سالن آرایشگاه دارد صندلیهای Vip هستند. این صندلی ها متحرک هستند و در ارتفاعات دلخواه تنظیم می شوند. از صندلی های Vip برای ارائه ی خدماتی مانند: میکاپ، تاتو، شینیون، کاشت مژه و… استفاده می شود. برای خرید این صندلی از فروشگاه صنعت نواز میتوانید در این قسمت کلیک نمایید.

مشاهده قیمت و خرید انواع صندلی میکاپ آرایشگاهی:

همانطور که گفته هر کدام از خدمات آرایشگاهی در سالن های آرایشی به صندلی خاصی نیاز دارند. استفاده از این صندلی ها سبب بالا رفتن کیفیت خدمات انجام شده می شود. برای خرید صندلیهای آرایشگاهی زنانه در این قسمت کلیک نمایید.

صندلی آرایشگاهی مردانه:

آرایشگاههای مردانه نیز همانند آرایشگاه زنانه به صندلیهای آرایشگاهی نیاز دارند. در فروشگاه صنعت نواز مدل های متنوعی از صندلی اصلاح آرایشگاهی مردانه موجود می باشد. برای خرید میتوانید در این قسمت کلیک نمایید و پس از مشاهده ی مدل های متنوع صندلیهای آرایشگاهی مردانه مدل مورد نظر را انتخاب نمایید.

صندلی برقی :

صندلیهای برقی نیز کاربرد های زیادی در آرایشگاهها دارند. با استفاده از صندلی های برقی آرایشگر ها میتوانند به راحتی صندلی را در حالت دلخواه تنظیم نمایند. از کاربرد های بالای صندلی برقی میتوان به مواردی همچون: میکاپ، اصلاح ابرو و صورت، استفاده از ماسک صورت، خدمات میکروبلیدینگ ابرو و… اشاره کرد. برای مشاهده ی مدل های متنوع صندلی برقی صنعت نواز در این قسمت کلیک نمایید.

صندلی تخت آرایشگاها:

 تخت نیز یکی از مهم ترین صندلیها در آرایشگاهها محسوب می شود. تخت متنوعی در فروشگاه صنعت نواز موجود می باشد که برای ارائه ی خدماتی مانند: اپیلاسیون، تاتو، ماساژ و… از آنها استفاده می شود.

صندلی جک پدالی:

صندلی جک پدالی که به آن صندلی جک دار نیز گفته می شود کارایی بالایی در سالن های آرایشی دارند. این صندلی ها همانطور که از نام آنها پیداست دارای جک هیدورلیک پدالی هستند. این جک ها که در زیر صندلی قرار دارند ارتفاع صندلی را تنظیم کرده و امکان چرخش 360 درجه را نیز دارند. با وارد کردن حداقل نیرو به جک این صندلی ها در حالت دلخواه تنظیم می شوند. برای خرید صندلی جک پدالی از فروشگاه صنعت نواز در این قسمت کلیک نمایید.

صندلی تابوره:

تابوره آن دسته صندلیهایی هستند که از قابلیت چرخش 360 درجه بهره مند هستند. برخی از این صندلی ها دارای تکیه گاه هستند و برخی دیگر تکیه گاه ندارند. این صندلی ها دارای چرخ هستند و ارتفاع آنها نیز تنظیم میشود. کاربرد صندلی های تابوره برای آرایشگران است. استفاده ار صندلی تابوره حین کار راحتی را به آرایشگران هدیه می دهد. برای راحتی آرایشگران حین کار در این قسمت کلیک نمایید و صندلی تابوره را از فروشگاه صنعت نواز خریداری نمایید.

موارد ذکر شده در بالا از مدل های صندلی آرایشگاهی در فروشگاه صنعت نواز است. همچنین علاوه بر موارد ذکر شده در بالا در این فروشگاه صندلیهایی مانند: صندلیهای سرتیکه آرایشگاهی، صندلیهای مخصوص عروس، صندلیهای وارداتی آرایشگاه، صندلیهای اصلاح آرایشگاه و… نیز موجود می باشد.

تمامی صندلیهای موجود در این فروشگاه به دست مجموعه ی صنعت نواز تولید شده است. و کیفیت بسیار بالایی دارند. شما میتوانید خرید حضوری و یا آنلاین را از این فروشگاه به راحتی و با خیال راحت انجام دهید. همچنین لازم به ذکر است تمامی مدل های صندلیهای آرایشگاهی در صنعت نواز دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با صنعت نواز تماس بگیرید.

0/5 (0 نظر)

6 نظر در “خرید آنلاین صندلی آرایشگاهی

 1. Asgari گفت:

  محصولات فوق العاده عالی و با کیفیتی دارین تشکر

 2. mohadeseh asgari گفت:

  ممنون از ارسال به موقع و کاملتون

 3. audin گفت:

  سلام توضیحات با کیفیت کار هم خوانی داشت ممنون از ارسال به موقع و بسته بندی جالب و شیکتون

  1. پشتیبانی گفت:

   سلام ممنونم وظیفه ماهست

 4. رضا گفت:

  سلام طبق عکس طبق توضحات ارسال شده
  واقعا ممنونم همه چیز کامل سالم رسید دستمون !یه پله از خارجیا بالاتر واقعا

  1. پشتیبانی گفت:

   سلام وقت شمابخیر
   ازخریدشمامتشکرهستیم
   مبارکتان باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *